Përshkrimi

Viktoria Martinez është një grua që punon si taksiste dhe përkushtohet me mish e me shpirt për të mbajtur familjen, sidomos të bijën e sëmurë. Të gjithë presin me padurim që ajo të martohet me Huanin, një beqar të pashëm dhe të lakmuar. Deri kur jeta, krejt papritur, i nxjerr para syve Alvaro Lizarragën, një milioner zemërthyer prej tradhtisë së të shoqes. Të dy ata do të përballen me kundërshtimin e familjarëve e miqve, si dhe me pengesa të shumta, për hir të një dashurie të madhe, në dukje të pamundur.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 23

25-04-2019

EPISODI 23

Karolina zotohet se do të bashkojë sërish familjen e saj, pasi jeta po i jep nj&eum...

më shumë

EPISODI 22

24-04-2019

EPISODI 22

Suzana ndihet e zhgënjyer nga Viktoria dhe e prish miqësinë me të. Huani i tho...

më shumë

EPISODI 21

23-04-2019

EPISODI 21

Viktoria uron Huanin në mënyrë të përzemërt dhe Suzana bëhet xh...

më shumë

EPISODI 20

22-04-2019

EPISODI 20

  Karolina takohet me Klarën dhe Rodrigon, por nuk kujton asgjë. Rodrigo i rekoman...

më shumë

EPISODI 19

19-04-2019

EPISODI 19

Patrisio ndryshon statusin e tij në rrjetet sociale. Karolina largohet nga shtëpia dhe t...

më shumë

EPISODI 18

18-04-2019

EPISODI 18

Karolina i kërkon Alvaros të shëtisin me taksi, një moment ky shumë i v&e...

më shumë

EPISODI 17

17-04-2019

EPISODI 17

Karolina del nga spitali dhe kthehet në shtëpi ku takohet me Marionën. Klara vendos...

më shumë

EPISODI 16

15-04-2019

EPISODI 16

Rodrigo i tregon nënës së tij të sëmurë se do ta vrasë Karolin&...

më shumë

EPISODI 15

15-04-2019

EPISODI 15

Viktoria i rrëfen së ëmës se do të sakrifikojë veten për lumtur...

më shumë

EPISODI 14

12-04-2019

EPISODI 14

Karolina pyet Alvaron dhe djalin e tyre nëse dikur kanë qenë të lumtur. Huani ...

më shumë

EPISODI 13

11-04-2019

EPISODI 13

Viktoria i sqaron së ëmës se nuk mund të martohet me Huanin, pasi nuk e dashur...

më shumë

EPISODI 12

10-04-2019

EPISODI 12

Huani pyet Viktorian nëse ka rënë në dashuri me Alvaron dhe ajo ngurron t&rsqu...

më shumë

EPISODI 11

09-04-2019

EPISODI 11

Patrisio zë në befasi babanë e tij duke u puthur me Viktorian. Karolina bie në...

më shumë

EPISODI 10

08-04-2019

EPISODI 10

Huani i thotë Viktorias se gjithçka ka marrë fund. Karolina shkon në sht&eum...

më shumë

EPISODI 9

05-04-2019

EPISODI 9

Patrisio vë në pozitë të vështirë nënën e tij dhe e detyro...

më shumë

EPISODI 8

04-04-2019

EPISODI 8

Karolina i zotohet Rodrigos se nuk do ta lejojë Viktorian t`i marrë të shoqin dhe e...

më shumë

EPISODI 7

03-04-2019

EPISODI 7

Viktorias i shtohen më tej dyshimet dhe vendos ta prishë fejesën me Huanin. Patrisi...

më shumë

EPISODI 6

01-04-2019

EPISODI 6

Mjekja informon Viktorian se e bija mund të humbasë njërën këmbë pre...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Error: No articles to display


Fotogaleri

Error: No articles to display