Përshkrimi

Ana Lucía, Ana Leticia, dhe Ana Laura Alvarez Del Castillo janë motra trinjake identike por personalitetet e tyre janë krejt të ndryshëm nga njëri-tjetri. Një aksident i tmerrshëm i ndodh familjes së vajzave, pasi Leticia donte të ngiste makinen dhe shkakton këtë fatkeqësi. Prindërit humbasin jetën. Lucia mendohej se ishte mbytur në lume, por në fakt atë e gjeti një grua e zonës aty pranë, e cila vuante nga humbja e së bijës. Ajo vendosi që ta rrisë Lucian sikur të ishte e saja. Vitet kalojnë dhe Laura një vajzë e ëmbel dhe shumë e urtë vijon kërkimet për motrën e humbur, pasi nuk e beson se ajo mund të ketë vdekur gjatë atij aksidenti të tmerrshëm. Ndërsa Leticia, vjen si një karakter negativ. Një vrasëse dhe nimfomaniake, xheloze dhe egoiste, manipuluese dhe gjithmonë duke dashur të jetë në qendër të vëmëndjes.

Tre motra krejt të ndryshme që fati i ndau, por një ditë do ti verë përballë njëra-tjetrës. Një histori e koklavitur, mbushur me intriga, vështirësi, dashuri, emocion.

Nga e hëna në të premte, ora 19:15 në 3Plus!


Parashikimet e episodeve

EPISODI 123

29-10-2018

EPISODI 123

Ramiro dhe Ana Laura kremtojnë martesën në kishë, në prani të miqve ...

më shumë

EPISODI 122

29-10-2018

EPISODI 122

Injaki i dorëzon Marianos filmimin ku Ana Letisia pranon se ka vrarë Xheniferin. Hulieta...

më shumë

EPISODI 121

26-10-2018

EPISODI 121

Plani i Ana Letisias për të vrarë Ana Lusian dështon dhe është Marib...

më shumë

EPISODI 120

25-10-2018

EPISODI 120

Ana Letisia tenton të joshë Marianon, por teksa po i rrëfente se cili ishte burri q...

më shumë

EPISODI 119

24-10-2018

EPISODI 119

Ana Letisia shtiret sikur do të heqë dorë nga Marselo, që Ana Lusia të je...

më shumë

EPISODI 118

23-10-2018

EPISODI 118

Valentini i tregon Ramiros se e ka organizuar ai vetë shkatërrimin e Xhinës deri n&...

më shumë

EPISODI 117

22-10-2018

EPISODI 117

Marselo nuk pranon të ndahet prej Ana Laurës, edhe pse Mariano ia kërkon me ngulm. ...

më shumë

EPISODI 116

19-10-2018

EPISODI 116

Marselo i tregon Ana Lusias se Ana Letisia kishte porositur vrasjen e tij, që e motra të...

më shumë

EPISODI 115

18-10-2018

EPISODI 115

Ana Letisia debaton ashpër me Ana Laurën, pasi kjo e fundit vendos të shpërngu...

më shumë

EPISODI 114

17-10-2018

EPISODI 114

Marselo i tregon Ana Lusias se ka fshirë tatuazhin që e lidhte me Ana Letisian, pasi das...

më shumë

EPISODI 113

16-10-2018

EPISODI 113

Ana Letisia nuk pranon t’i japë divorcin Marselos, por ai ia bën të qartë...

më shumë

EPISODI 112

15-10-2018

EPISODI 112

Ana Laura i gjen Ramiron e Maribelin duke u puthur dhe e prish fejesën. Viridiana i thotë...

më shumë

EPISODI 111

12-10-2018

EPISODI 111

Esma ndihet e përjashtuar nga familja kur merr vesh se të gjithë e dinin se Syreja ...

më shumë

EPISODI 110

11-10-2018

EPISODI 110

Valentini dhe Ana Letisia fusin në kurth Ana Laurën, e cila mendon se ka para syve motr&...

më shumë

EPISODI 109

10-10-2018

EPISODI 109

Rodrigo informon Marselon se ka gjetur dokumentet sekrete të Alfredos, të cilat inkrimin...

më shumë

EPISODI 108

09-10-2018

EPISODI 108

Ana Letisia dëshpërohet kur mëson se testamentin e gjyshes dhe xhaxhait të saj...

më shumë

EPISODI 107

08-10-2018

EPISODI 107

Ana Letisia i propozon Valentinit që të bëhen aleatë për të ndar&eum...

më shumë

EPISODI 106

04-10-2018

EPISODI 106

Ana Letisia shtiret në sy të së motrës dhe përpiqet ta bindë se po n...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Përfundon sot «Tre Anat», ja të papritur…

30-10-2018

Përfundon sot «Tre Anat», ja të papriturat që ndodhin në episodin final!

Ana Lucía, Ana Leticia, dhe Ana Laura Alvarez Del Castillo, tre binjaket që do të... më shumë

Kur të shihni të dashurën e aktorit të s…

29-10-2018

Kur të shihni të dashurën e aktorit të serialit «Tre Anat», do e kuptoni përse na e ka mbajtur 'të fshehtë'!

David Zepeda, aktori i serialit "Tre Anat" prej kohësh është në një histori... më shumë

Nga mimika e fytyrës tek proteza e këmbë…

20-10-2018

Nga mimika e fytyrës tek proteza e këmbës, Angelique Boyer tregon sekretet e Ana Laurës

“Tre Anat” është një nga serialet që ka shënuar karrierë... më shumë

Protagonistët e serialit 'Tre Anat' flas…

25-09-2018

Protagonistët e serialit 'Tre Anat' flasin hapur: Martesa? Nuk është prioriteti ynë!

Angelique Boyer dhe Sebasian Rulli janë një ndër çiftet më të p&eu... më shumë

Aktorët e serialit 'Tre Anat' festojnë 4…

24-09-2018

Aktorët e serialit 'Tre Anat' festojnë 4 vjetorin e lidhjes së tyre...

Angelique Boyer dhe Sebasatian Rulli janë bërë të njohur në Shqipëri n... më shumë

'Ndahen' Sebastian Rulli dhe Angelique B…

15-08-2018

'Ndahen' Sebastian Rulli dhe Angelique Boyer por nuk mungojmë mesazhet romantike

Aktori i njohur Sebastian Rulli ka ndërmarrë një udhëtim me motorr së bas... më shumë

Ylli i serialit 'Tre Anat', flet për gjë…

19-07-2018

Ylli i serialit 'Tre Anat', flet për gjënë më të bukur që i ka ndodhur në jetë!

Angelique Boyer, për plot 3 vite jetoi një lidhje shumë të bukur dashuria me r... më shumë

Angelique Boyer dhe Sebastian Rulli, 5 f…

26-06-2018

Angelique Boyer dhe Sebastian Rulli, 5 fakte që nuk i dini për çiftin e njohur

Angelique Boyer dhe Sebastian Rulli janë një nga çiftit më të dashura m... më shumë

  • 1
  • 2
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display