Location

TRENI PER NE POLIN E VERIUT

Gjatë vigjiljes së Krishtlindjes, një djalosh niset për një aventurë magjike në Polin e Veriut...

Me shume

NJE GJYSH PER KRISHTLINDJE

Berti është një ish aktor dhe këngëtar të cilin në prag të pensionit e bija nuk pranon ta mbajë dhe ai vendos të shkojë në azil...

Me shume

I DASHUR BABAGJYSH…

Vajza e një gruaje të ve i shkruan Babagjyshit, duke i kërkuar që mamaja e saj të gjejë sërish dashurinë...

Me shume

BABAGJYSHI DEL NE PENSION

Xhen Robins, një nënë beqare, nuk e ndjente më magjinë e atmosferës së Krishtlindjeve që kur ish burri i saj...

Me shume 3 Dhjetor
Location

8 NET TË ÇMENDURA

Adam Sendler ju fton të ndani me të gëzimin e festave. Deivi Ston, një djalë 33 vjeçar...

Me shume

12 QENTE E KRISHTLINDJEVE

Në këtë komedi familjare është në qendër Ema, e cila mbështetet...

Me shume

ARRATI NGA KRISHTLINDJET

Luter Krankut i ka ardhur në majë të hundës gjithë reklamat dhe komercialiteti...

Me shume

PUTHJE MAGJIKE

Duke e marrë veten nga marrëdhënia me një koreograf posesiv, Kajla rastësisht e gjen veten në ashensor...

Me shume 4 Dhjetor
Movie

AVENTURA E NJE ELFI

Një elf që pastron stallat, zhytet në telashe kur zbulon se është i vetmi që mund të ndalojë pushtimin...

Me shume

NJE KENGE PER KRISHTLINDJE NGA DIVAT

Eboni Skruxh është një nga këngëtaret më të suksesshme të muzikës pop në botë...

Me shume

DASHURI GJITHANDEJ

Dashuria na rrethon të gjithëve dhe kjo është më se e vërtetë për Xhonin dhe Xhudin ...

Me shume

MË DUHET NJË BURRË PËR KRISHTLINDJE

Një ekzekutive e nivelit të lartë duhet të gjejë një burrë para Krishtlindjeve për të trashëguar pasurinë.

Me shume 5 Dhjetor
Movie

BETHOVENI SHPETON KRISHTLINDJEN

Një kukudh Krishtlindjesh merr slitën e babagjyshit rrëzohet në një qytet të vogël dhe humb thesin magjik të lodrave

Me shume

KRISHTLINDJE NE SHTEPI

Romance, Linda Hamilton, Rob Stewart, Brenda Crichlow, E shkatërruar nga zbulimi i tradhtisë...

Me shume

DASHURIA NUK SHKON ME PUSHIME

Dy gra që kanë probleme me meshkujt, shkëmbejnë shtëpitë me njëra tjetrën dhe bien në dashuri me djemtë vendas.

Me shume

KOHET NDRYSHOJNE MIQESIA MBETET

Kur disa miq nga universiteti ribashkohen pas 15 vjetesh gjate pushimeve te Krishtlindjeve...

Me shume 6 Dhjetor
Movie

AVENTURAT E PADINGTONIT

Pas një tërmeti vdekjeprurës që i shkatërron shtëpinë në pyjet tropikale peruane, një...

Me shume

KORI I KRISHTLINDJEVE

19 ditë para Krishtlindjesh, Piter Brokmanin e lë e dashura dhe për të harruar...

Me shume

ELF

Badi ishte një fëmijë në një jetimore i cili u fsheh në thesin e Babagjyshit...

Me shume

TRE ZËRA TË RINJ

“Opera House” do të mbyllet. Për ta shpëtuar atë, vajza e pronarit ribashkon grupin “En Vogue” për të...

Me shume 7 Dhjetor
Movie

FANTAZMAT E ZOTIT SKRUXH

Historia e Ebenezer Skruxh, nje kurnac te cilit nuk i intereson fati i personave...

Me shume

DASHURI PER KRISHTLINDJE

Bobi kthehet nga sherbimi ne marine qe te sistemohet ne Belmont Shor. Endrra e Hedherit...

Me shume

FRED KLAUS

Fred eshte nje gjeni qe flet shpejt dhe egoist qe jeton ne Çikago...

Me shume

PEMA E KRISHTLINDJES

Elisa nuk e ka qejf Krishtlindjen, duke qene se ishte rritur ne nje ferme ku kultivonin peme...

Me shume 8 Dhjetor
Movie

ÇARLI DHE FABRIKA E ÇOKOLLATAVE

Çarli Baket vjen nga nje familje e varfer dhe e kalon pjesen me te madhe te kohes duke enderruar per çokollaten qe ai...

Me shume

KUR TROKASIN ENGJËJT NË DERË

Në çastin kur vetëm një mrekulli mund ta mbajë të bashkuar një familje që po shkatërrohet, pushimet për Krishtlindje ...

Me shume

KATER KRISHTLINDJE

Nje çift vendos te kaloje diten e Krishtlindjeve me prinderit perkates, qe jane...

Me shume

NJE KALENDAR SHUME SPECIAL

Kur publicistja energjike E. J. Bekster humbet te fejuarin dhe punen naten e festes se punes...

Me shume 9 Dhjetor
Movie

DITË DIMRI

Kur një shkollë në Nju Jork mbulohet nga dëbora një grup studentësh marrin peng një fermë për të mbajtur shkollën e mbyllur.

Me shume

NJË KUJDESTARE MAGJIKE

Një i ve i lodhur nga jeta punëson një dado për binjakët e tij rrëmujaxhi. Zonja Mrekullia...

Me shume

KRISHTLINDJE PËRRALLORE

Duke lënë pas qytetin e saj të lindjes në Kaliforni, Bela shkon drejt veriut për të ndërmjetësuar shitjen e një prone.

Me shume

KRISHTLINDJET E FUNDIT

Gustavo Dandolo eshte nje kuzhinier qe punon ne nje taverne romane, po enderron te behet nje shef nderkombetar.

Me shume 10 Dhjetor
Movie

MAKTHI PARA KRISHTLINDJEVE

Xhek Skellington, mbreti i Hallouinit, zbulon qytetin e Krishtlindjeve...

Me shume

NJE DESHIRE ME SHUME

Kur Paula Ferguson shikon se ish i dashuri i saj i dikurshem eshte i pasur...

Me shume

KRISHTLINDJE NE KARAIBE

Mario nuk I ka treguar se shoqes qe ka falimentuar dhe kerkon te shese Shtepine e se bijes ne Karaibe...

Me shume

KRISHTLINDJET

Ne kete film eshte nje nene me tre djemte dhe tre vajzat e saj dhe dy niperit jane...

Me shume 11 Dhjetor
Movie

KASPER

Kiboshi, sundimtari suprem i të gjitha fantazmave, vendos që Kasperi të trembë të paktën një njeri përpara Krishtlindjeve.

Me shume

FESTA ME FANTAZMAT

Frenk Kros drejton nje televizion amerikan qe po planifikon nje adaptim te drejtperdrejt...

Me shume

NJË QENUSH PËR KRISHTLINDJE

Pasi adopton një qenush të lezetshëm, bota e Noelës kthehet përmbys kur i dashuri i saj ndahet me të.

Me shume

KRISHTLINDJE ME QIRA

Drju Latham eshte nje njeri qe ben nje jete bosh dhe te vetmuar dhe e vetmja gje qe...

Me shume 12 Dhjetor
Movie

BABAI IM NUK I DO FESTAT

Kafshet e fermes ndihmojne Oliverin dhe motren e tij te vogel, Xhunin per te vene ne skene...

Me shume

12 DITË PËR NJË STREHË KRISHTLINDJESH

Pasi oficeri i tij i lirimit me kusht e cakton të punojë në një strehë kafshësh si pjesë e shërbimit të tij në komunite

Me shume

KRISHTLINDJET E MIRANDËS

E rritur nga e ëma, por e ngelur jetime në moshë të vogël për Krishtlindje, Miranda gjen një të...

Me shume

KRISHTLINDJE NE KORTINA

Xhonatan dhe Sara takohen gjate blerjeve me rastin e Krishtlindjeve...

Me shume 13 Dhjetor
Movie

KTHIMI I PRENSERIT

Dy vellezer jetojne me te emen pas divorcit te prinderve te tyre ne nje zone rurale...

Me shume

MREKULLI KRISHTLINDJESH

Një vajzë e vogël zbuloi se ëndrrat bëhen realitet nëse beson vërtet në to. Suzana 6-vjeçare...

Me shume

KRISHTLINDJE ME SHEFIN

Aleksi dhe Dino janë dy kirurgë plastik të mirënjohur, që ndryshonin pamjen fizike...

Me shume

NJE KRISHTLINDJE PER T’U MBAJTUR MEND

Kane kaluar gjashte vjet pas ngjarjes se Guantanamos. Haroldi dhe Kumari ...

Me shume 14 Dhjetor
Movie

KRISHTLINDJE ME TAKERIN

Djaloshi i vogël Xhorxh përballet me humbjen e babait të tij, por gjithçka do të ndryshojë vetëm falë...

Me shume

KOHA PER NJE MREKULLI

Ndodh nje mrekulli per nje familje te pastrehe te perbere nga dy femije tekanjoze...

Me shume

SANTA BANDA

Te kapur duke u ngjitur ne nje pallat naten e Krishtlindjes, Aldo, Xhovani dhe Xhakomo arrestohen dhe dergohen...

Me shume

KRISHTLINDJET ME TE BUKURA TE JETES SONE

Semi dhe Keti e kalojnë çdo vigjilje Krishtlindjesh në tavolinën e fëmijëve. ...

Me shume 15 Dhjetor
Movie

NJE AVENTURE E AKULLT

Optimistja sypatrembur, Ana, njihet me Kristofin dhe drerin e tij...

Me shume

MREKULLIA E KRISHTLINDJEVE

Sara Bishop dhe motra e saj, Bethi bashkohen pas shumë vitesh, sepse babai i tyre është sëmurë.

Me shume

MIKS TE KRISURISH

Pragu i Krishtlindjes ne Kaliforni. Shume njerez dhe ngjarje te çuditshme nga te gjitha...

Me shume

NEGATIV SANTA

eshte historia e nje mashtruesi dhe shokut te tij hajdut...

Me shume 16 Dhjetor
Movie

PESE LEGJENDAT

AnimationChildren'sFamily, Hugh Jackman, Alec Baldwin, Isla Fisher...

Me shume

YLLI I KRISHTLINDJEVE

Horas Meknikel eshte nje kriminel i denuar dy here me burg per falsifikim.

Me shume

SANTA CLAUSE 3

Babagjyshi, ndryshe njohur si Skot Kalvin, perballet me nje detyre te dyfishte...

Me shume

PER FESTA DO MARTOHEM

Gustavo Dandolo eshte nje kuzhinier qe punon ne nje taverne romane, po enderron te behet nje shef nderkombetar.

Me shume 17 Dhjetor
Movie

QENI QE SHPETOI KRISHTLINDJET

Dikur qen policie, por kur bëhet pjesë e një familjeje nuk i krijon pjesëtarëve...

Me shume

GJËRAT QË DUA PËR KRISHTLINDJE

Kjo është një komedi që ka në fokus dy fëmijë nga Nju Jorku, të cilët organizojnë...

Me shume

FESTA NË LOS ANXHELOS

Serena dhe Marçelo janë të dashuruar marrëzisht dhe po bëhen gati të martohen...

Me shume

NJE PUTHJE E PAHARRUESHME

Uendi Uollton eshte dizajnuesja me e mire ne Boston... vetem se askush nuk e di akoma...

Me shume 18 Dhjetor
Movie

DRERI PRENSER

Kur nëntë vjeçarja, Rebeka Harel, e cila beson ende tek Babagjyshi ...

Me shume

NJE I FEJUAR PER KRISHTLINDJE

Para 13 vjetësh, Holli Grent i kërkon Babagjyshit një të dashur për Krishtlindje, por ai i lë një shënim poshtë pemës...

Me shume

7 SHPIRTRAT E KRISHTLINDJES

Pasi një mace e pastrehë qëndron me Zakarinë, ai njihet me Merilinë dhe kupton se...

Me shume

NJE KOLLTUK PER DY

Vëllezërit e pasur, por të pamoralshëm Djuk duke qenë se janë kureshtarë se çfarë...

Me shume 19 Dhjetor
Movie

PUTRAT E SANTES

Kur Kelyshi Puas merzitet, gjen Baderbollin ne listen e te pabindurve dhe kupton se ai eshte qeni ...

Me shume

TRE QENUSHA DHE NJË UNAZË

Dy të rinj që dikur kanë qenë të dashuruar ribashkohen dhe shkëndijat fillojnë të ndizen sërish për Krishtlindje

Me shume

KRISHTLINDJE TE BARDHA

Pas Luftes se Dyte Boterore, kengetaret dhe kercimtaret Bob Uallas dhe Fil Deivis formojne...

Me shume

NJË PRINCESHË PËR KRISHTLINDJE

Xhul Deili donte vetëm të rriste nipin dhe mbesën e saj në një strehë të ngrohtë e të qëndrueshme...

Me shume 20 Dhjetor
Movie

GRINÇI QE VODHI KRISHTLINDJET

Bazuar ne librin e te famshmit dr. Seus. Brenda nje floku debore ekziston bota magjike e Kushvilit...

Me shume

NJE BURRE ME QIRA

Komedi, Bonnie Somerville, Shelley Long, Jordan Bridges: Duke mos e pranuar faktin...

Me shume

NATA E KRISHTLINDJEVE

“Nata e Krishtlindjeve” është historia tragjikomike e gjashtë grupeve të ndryshme njujorkezësh që bllokohen nëpër...

Me shume

NEGATIV SANTA 2

I dehur me uiski, lakmi dhe urrejtje, Uilli bashkohet edhe njëherë me ndihmësin e tij të vogël...

Me shume 21 Dhjetor
Movie

8 NET TË ÇMENDURA

Adam Sendler ju fton të ndani me të gëzimin e festave. Deivi Ston, një djalë 33 vjeçar...

Me shume

NJË PROPOZIM PËR KRISHTLINDJE

Dy avokatë që ndeshen për kthimin e një qyteze të vogël në një resort skish, janë po...

Me shume

FAMILJA STONE

Everet Stoun dëshironte të çonte të dashurën e tij, Mereditin të takonte familjen e tij...

Me shume

PUSHIMET E KRISHTLINDJEVE: AVENTURAT NË ISHULL

Shefi e dërgon Edin dhe familjen e tij në jug të Paqësorit për të kaluar pushimet...

Me shume 22 Dhjetor
Movie

KLAUSET NE MISION

Një pyetje përshkruan mendjen e fëmijëve të së gjithë botës: si arrin babagjyshi t’i shpërndajë...

Me shume

KRISHTLINDJE MBI RE

Një komenti romantike gjatë periudhës së festave, e cila zhvillohet në një resort dimëror skish.

Me shume

NJË KUJDESTARE PËR KRISHTLINDJE

Një biznesmene serioze merr një dhuratë shumë të çmuar për Krishtlindje.

Me shume

FRED KLAUS

Fredi është një gjeni që flet shpejt dhe egoist që jeton në Çikago, por...

Me shume 23 Dhjetor
Movie

I VETEM NE SHTEPI 1

Nje djale tete vjeç qe mbetet aksidentalisht vetem ...

Me shume

ME THIRR KLAUS

Lucy Cullins me ne fund gjen Babagjyshin e Vitit te Ri per emisionin e saj televiziv...

Me shume

PUSHIME NE KRIZE

Profesor Fabricio Barbeti eshte nje kirurg i njohur plastik. Megjithese kane kaluar pese vjet...

Me shume

NË FREKUENCAT E KRISHTLINDJEVE

Pasi nevrikosi një prej reklamuesve më të njohur të radios ku punonte, Pepër Sterlingun e...

Me shume 24 Dhjetor
Movie

I VETEM NE SHTEPI 2

Nje vit me pas Kevin, i harruar dikur i vetem ne shtepi per Krishtlindje, ...

Me shume.

MAMI PUTHI SANTA KLAUSIN

Xhastini doli fshehurazi nga dhoma e tij një natë fatale. Ai bëri një foto të asaj që dukej lloji më i keq i puthjes dhe Santa ...

Me shume

TE PORTA E PARAJSËS

Samaritania e mirë Sara pëson një aksident fatal pak para Krishtlindjeve dhe e gjen veten në hollin e Parajsës.

Me shume

KRISHTLINDJE NE RIO

Nje komedi brilante italiane me nje kast aktoresh komik mjaft te...

Me shume 25 Dhjetor
Movie

I VETEM NE SHTEPI 3

Aleks Pruit, nje vogelush 9 vjeçar, i cili jeton ne Cikago, perpiqet te ndaloje disa hajdute te cilet kerkojne nje çip...

Me shume

RECETA PËR KRISHTLINDJE TË LUMTURA

Sezoni i festave kthehet përmbys për një kritike fillestare ushqimi XheiXhein kur mamaja e saj...

Me shume

PREMTIMI ESHTE PREMTIM

Njihuni me Houard Langston, nje shites per nje kompani dyshekesh qe eshte vazhdimisht i zene...

Me shume

NJË PUTHJE PËR KRISHTLINDJE

Në një eveniment Krishtlindjeje, Xhena ndan një puthje të paharrueshme me miliarderin e pashëm, Kuper Montgomerin

Me shume 26 Dhjetor
Movie

I VETEM NE SHTEPI 4

Prinderit e Kevin McCallister jane ndare. Tani vogelushi, i cili jeton me nenen e tij, do te kaloje Krishtlindjet ...

Me shume

TË SHPËTOJMË PARKUN E QENVE

Kur studentja e llastuar 21-vjeçare, Lus Lokhart detyrohet që të fillojë një punë gjatë festave duke nxjerrë shëtitje...

Me shume

SAJUAR PER FESTA

Kjo komedi ka ne qender dy fqinje ne nje qytet te vogel te Masaçusetsit, qe i shpallin lufte...

Me shume

SIKUR

Xhek Kempbell, eshte nje beqar shume i dhene pas pune, i cili kupton si do te kishte...

Me shume 27 Dhjetor
Movie

AVENTURA E NJE ELFI

Një elf që pastron stallat, zhytet në telashe kur zbulon se është i vetmi që mund të ndalojë pushtimin...

Me shume

SUPER KRISHTLINDJE

Skoti indinjohet kur mëson se ish gruaja e tij dhe burri i saj kishin provuar t’i mbushnin mendjen djalit të...

Me shume

HAKMARRJA E ISH TË DASHURAVE

Kur tre vajza hokatare dhe me shumë vullnet bashkojnë forcat për të marrë hak ndaj ishit të ...

Me shume

RASTËSIA

Xhonatani dhe Sara takohen gjatë blerjeve me rastin e Krishtlindjeve...

Me shume 28 Dhjetor
Movie

AVENTURAT E PADINGTONIT

Pas një tërmeti vdekjeprurës që i shkatërron shtëpinë në pyjet tropikale peruane, një...

Me shume

KRISHTLINDJET E MOTRAVE MARÇ

Xho, Meg, Beth dhe Emi janë katër motra që jetojnë bashkë në shtëpinë ku janë rritur...

Me shume

KRISHTLINDJA QË MË NDRYSHOI JETËN

Kristinës i jepet mundësia të rikthehet pas në kohë dhe të festojë me familjen e saj...

Me shume

KRISHTLINDJE NË LUNDRIM

Këtë herë aventurat zhvillohen në lundrim. Paolo ka vendosur ta çojë gruan ...

Me shume 29 Dhjetor
Movie

AVENTURAT E PADINGTONIT 2

Paddington, tashmë i lumtur pranë familjes Brown, përpiqet të fitojë para mjaftueshëm për të blerë një...

Me shume

I FEJUARI PERFEKT

Drejtuesja ekzekutive e reklamave të Nju Jorkut, Holli Maduks, ëndërron për një jetë të përkryer, për një punë të...

Me shume

KUPIDI I KRISHTLINDJEVE

Sloani është një grua e bukur dhe me stil në kërkim të suksesit në agjencinë e marrëdhënieve publike...

Me shume

NATA E FUNDVITIT

Filmi përqendrohet te jetët e disa njerëzve gjatë natës së Vitit të Ri në Nju Jork ....

Me shume 30 Dhjetor
Movie

BETHOVENI SHPETON KRISHTLINDJEN

Një kukudh Krishtlindjesh merr slitën e babagjyshit rrëzohet në një qytet të vogël dhe humb thesin magjik...

Me shume

PUSHIME KRISHTLINDJESH

Klarku ka vendosur që të mbledhë të gjithë familjen e madhe për të festuar Krishtlindjen si dikur...

Me shume

KLUBI I MAMAVE REBELE 2

Ndërkohë që nënat e tyre zbarkojnë në mënyrë të papritur, tre nënat tona rebelohen kundër sfidave dhe pritshmërive...

Me shume

BABALLARË NË LUFTË

Brad Uitejkër është një komentator radioje i cili po bën të pamundurën për t'u hyrë në zemër fëmijëve të gruas së tij...

Me shume 31 Dhjetor
Movie

KRISHTLINDJE NE FAMILJE

Një djalosh përballet me një rrugëtim të pamundur. I mbetur vetëm në mes të shkretëtirës...

Me shume

NJERIU QE SHPIKU KRISHTLINDJEN

Rrugëtimi që e shtyu Çarls Dikensin të shkruante librin "Një këngë Krishtlindjesh", një nga...

Me shume

BABALLARË NË LUFTË 2

Tani që u mësuan me praninë e njëri-tjetrit, Bredi dhe Dasti duhet të përballen me baballarët e tyre të...

Me shume

GËZUAR ME BILLIN

Bill Murray ka organizuar një speciale Krishtlindjeje ndërkohë që një stuhi dëbore pritet të bllokojë trafikun...

Me shume 1 Janar
Movie

I VETEM NE SHTEPI 1

Nje djale tete vjeç qe mbetet aksidentalisht vetem ...

Me shume

ELF

Badi ishte një fëmijë në një jetimore i cili u fsheh në thesin e Babagjyshit...

Me shume

FESTË E HARBUAR

Kur drejtoresha e përgjithshme përpiqet të mbyllë degën e vëllait të saj, ai dhe drejtori teknik i kompanisë...

Me shume

FANTAZMA KRISHTLINDJESH

Kejti, një avokate e fiksuar pas punës, ka tre javë kohë për të vlerësuar dhe shitur një motel të pushtuar nga fantazmat...

Me shume 2 Janar
Movie

I VETEM NE SHTEPI 2

Nje vit me pas Kevin, i harruar dikur i vetem ne shtepi per Krishtlindje, ...

Me shume

SHTEPIZA E KRISHTLINDJEVE

Nevoja është mëma e shpikjes. Në vitet 1980, Marjan Kinkade nuk mundet të paguajë...

Me shume

12 DHURATAT

Megi gëzohet shumë kur Miçi, të cilin ajo e ka pasur për zemër prej shumë kohësh, kthehet në qytet...

Me shume

TË ÇMENDUR PËR FESTA

Itani, Isaku dhe Krisi kanë qenë shokë që në fëmijëri dhe për një dekadë, ribashkimi i përvitshëm për...

Me shume 3 Janar
Movie

FANTAZMAT E ZOTIT SKRUXH

Historia e Ebenezer Skruxh, nje kurnac te cilit nuk i intereson fati i personave...

Me shume

DASHURI PER KRISHTLINDJE

Bobi kthehet nga sherbimi ne marine qe te sistemohet ne Belmont Shor. Endrra e Hedherit...

Me shume

NJE KOLLTUK PER DY

Vëllezërit e pasur, por të pamoralshëm Djuk duke qenë se janë kureshtarë se çfarë...

Me shume

PEMA E KRISHTLINDJES

Elisa nuk e ka qejf Krishtlindjen, duke qene se ishte rritur ne nje ferme ku kultivonin peme...

Me shume 4 Janar
Movie

GRINÇI QE VODHI KRISHTLINDJET

Bazuar ne librin e te famshmit dr. Seus. Brenda nje floku debore ekziston bota magjike e Kushvilit...

Me shume

NJE VIZITOR PER KRISHTLINDJE

Pasi kanë humbur djalin e tyre në një operacion në Desert Storm...

Me shume

NJË YLL PËR KRISHTLINDJE

E vetmja gjë që ecën mirë për Kesin është biznesi i saj i vogël. Ëmbëltorja e saj...

Me shume

VETEM SHOKE

Kris Brander dhe Xhemi Palamino kanë qenë gjithnjë miq ...

Me shume 5 Janar
Movie

NJE AVENTURE E AKULLT

Optimistja sypatrembur, Ana, njihet me Kristofin dhe drerin e tij...

Me shume

MREKULLIA E KRISHTLINDJEVE

Sara Bishop dhe motra e saj, Bethi bashkohen pas shumë vitesh, sepse babai i tyre është sëmurë.

Me shume

MIKS TE KRISURISH

Pragu i Krishtlindjes ne Kaliforni. Shume njerez dhe ngjarje te çuditshme nga te gjitha...

Me shume

NEGATIV SANTA 2

I dehur me uiski, lakmi dhe urrejtje, Uilli bashkohet edhe njëherë me ndihmësin e tij të vogël...

Me shume 6 Janar