Përshkrimi

Zonja Fazilet dhe të bijat bëjnë një jetë modeste, por ëndrra e zjarrtë që një ditë të bëhet e pasur nuk është shuar asnjëherë. Pas vdekjes së të shoqit, jeta në një shtëpi të vogël dhe mjerane ishte e vështirë për të tria. Exhe, vajza më e vogël, ndan të njëjtën ëndërr me të ëmën, ndërsa Hazan me një personalitet krejt tjetër vazhdon të vuajë për mungesën e të atit. Duke besuar se një ditë do të bëhet e famshme, Fazileti përdor Exhenë për të realizuar ëndrrat e saj e duket se shënjestra e tyre është familja Egemen. Jeta luksoze e tyre dhe përpjekjet për t’u bërë pjesë e saj do të ndryshojnë gjithmonë jetën e Exhesë dhe Hazanit. Sinani, djali më i vogël i familjes do të shndërrohet në mollën e sherrit mes dy motrave.

Çdo të enjte, ora 21:00 në Jolly HD.

Ritransmetimi E shtunë - 09:00, E hënë – 23:00, E martë – 17:00 në 3 Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 85-86-87

12-07-2018

EPISODI 85-86-87

Exhe vendos të takojë të ëmën, por në moment të fundit do t&eum...

më shumë

EPISODI 82-83-84

05-07-2018

EPISODI 82-83-84

Hazimi i heq Sinanit të gjitha të drejtat dhe lidhjet me kompaninë. Gjendja e Hazimit...

më shumë

EPISODI 79-80-81

28-06-2018

EPISODI 79-80-81

  Ç’do të bëjë Sinani dhe Hazani kur Jagizi t’i mbyllë...

më shumë

EPISODI 76-77-78

21-06-2018

EPISODI 76-77-78

Sianani takohet me Jagizin dhe e pyet ballë përballë nëse është i da...

më shumë

EPISODI 73-74-75

14-06-2018

EPISODI 73-74-75

Hazimi e dëbon Faziletin nga shtëpia dhe i dërgon çelësin e shtëpi...

më shumë

EPISODI 70-71-72

07-06-2018

EPISODI 70-71-72

Jasemini përgatit darkën me qëllimin për të hedhur një ilaç n...

më shumë

EPISODI 67-68-69

31-05-2018

EPISODI 67-68-69

Hazimi kthehet në shtëpi, por ç’do të bëjë ai kur të ma...

më shumë

EPISODI 64-65-66

24-05-2018

EPISODI 64-65-66

Të gjithë janë në pritje të hapjes së testamentit. Pasi nuk pranon p...

më shumë

EPISODI 61-62-63

17-05-2018

EPISODI 61-62-63

Selini jeton me Jasinin në shtëpinë e tij pa asnjë qindarkë dhe e pik&eum...

më shumë

EPISODI 58-59-60

10-05-2018

EPISODI 58-59-60

Exheja dhe Fazileti shkojnë të zgjedhin fustanin e nuses me Jaseminin. Jasemini për...

më shumë

EPISODI 55-56-57

03-05-2018

EPISODI 55-56-57

Gyzide i ofron punë Kerimes që ta përdorë si armë të fundit kund&eum...

më shumë

EPISODI 52-53-54

26-04-2018

EPISODI 52-53-54

Selin do të përpiqet të mbytë Exhenë. Gyzidja i dorëzon marrveshjen ...

më shumë

EPISODI 49-50-51

19-04-2018

EPISODI 49-50-51

Selin vendos t’i tregojë gjithçka Jasinit. Exheja ia thotë në sy Jasin...

më shumë

EPISODI 46-47-48

12-04-2018

EPISODI 46-47-48

Fazileti shkon të bisedojë me Hazimin dhe i vendos disa kushte duke i kërkuar para...

më shumë

EPISODI 43-44-45

05-04-2018

EPISODI 43-44-45

Sinani vendos t’i qëndrojë besnik premtimit të tij për të mos e l&e...

më shumë

EPISODI 40-41-42

29-03-2018

EPISODI 40-41-42

Selin zemërohet me Sinanin për shkak të mysafirëve që ka marrë n&eum...

më shumë

EPISODI 37-38-39

22-03-2018

EPISODI 37-38-39

Pas të vërtetës së Nilit, Selini vendos të merret vetë me Jasinin dh...

më shumë

EPISODI 34-35-36

15-03-2018

EPISODI 34-35-36

Exheja shkon të takojë Jasinin dhe duket sikur këtë herë nuk mund të...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

Zbulohet 'binjakja' e Hazan nga «Zonja F…

10-07-2018

Zbulohet 'binjakja' e Hazan nga «Zonja Fazilet dhe të bijat»

Blogerja e famshme braziliane Camila Coelho është cilësuar sot në shtypin turk... më shumë

Aktori i «Zonja Fazilet dhe të bijat» ko…

29-06-2018

Aktori i «Zonja Fazilet dhe të bijat» konfiktohet me policinë? Gjendja e tij e rënduar...

Një foto e aktorit të serialit «Zonja Fazilet dhe të bijat» ka qarkullu... më shumë

Caglar Ertugrul vjen më një projekt të r…

27-06-2018

Caglar Ertugrul vjen më një projekt të ri krah aktores së njohur

Suksesi i Caglar Ertugrul është gjithnjë në rritje. Pas serialit "Zonja Fazile... më shumë

Afra Saracoglu pranon «Rash në dashuri m…

26-06-2018

Afra Saracoglu pranon «Rash në dashuri me zgjuarsinë e tij»

Ylli i "Zonja Fazilet dhe të bijat", Afra Saracoglu po jeton momentet më të bukura ... më shumë

Nuk ka pushime për Alp Navruz, aktori ni…

21-06-2018

Nuk ka pushime për Alp Navruz, aktori nis xhirimet në krah të aktores së njohur turke

Aktori i njohur i «Zonja Fazilet dhe të bijat» ka nisur nga puna për seriali... më shumë

Ja cila është shkaktarja që Alp Navruz i…

20-06-2018

Ja cila është shkaktarja që Alp Navruz i ka humbur shpresat për dashurinë

Bashak Parlak mund të jetë shkaktarja që aktori Alp Navruz i ka humbur shpresat p&e... më shumë

Edhe Afra Saracoglu ka çelur zyrtarisht …

18-06-2018

Edhe Afra Saracoglu ka çelur zyrtarisht sezonin veror bashkë me ...

Aktorja e njohur Afra Saracoglu ka nisur pushimet e saj në Bodrum së bashku me të d... më shumë

Deniz Baysal dhe partneri i saj Baris Yu…

18-06-2018

Deniz Baysal dhe partneri i saj Baris Yurtcu - dashuri nën ujë

Pushimet kanë nisur për shumë nga aktorët turq. Me mbylljen e xhirimeve të... më shumë

Alp Navruz vjen sërisht në ekran, zbuloh…

16-06-2018

Alp Navruz vjen sërisht në ekran, zbulohet partnerja e tij në këtë projekt

Pavarësisht se në dashuri nuk po i shkon mbarë me ç’thote aktori, Alp ... më shumë

Shokon Caglar Ertugrul: «Nëse do të isha…

13-06-2018

Shokon Caglar Ertugrul: «Nëse do të isha grua, do të isha bërë lesbike»

«Nëse do të isha grua, do të isha bërë lesbike» ka qenë ... më shumë

Afra Saracoglu: «Ja si reagojnë njerëzi…

12-06-2018

 Afra Saracoglu: «Ja si reagojnë njerëzit në rrugë ndaj meje...»

Afra Saracoglu është bërë shumë e njohur për rolin e saj si Exhe n&e... më shumë

Alp Navruz deklaron: «Nuk kam kohë për d…

01-06-2018

Alp Navruz deklaron: «Nuk kam kohë për dashuri»

Aktori i njohur i "Zonja Fazilet dhe të bijat", Alp Navruz ka dhënë një interv... më shumë

Xhirohen episodet e fundit të «Zonja Faz…

25-05-2018

Xhirohen episodet e fundit të «Zonja Fazilet dhe të bijat»

  Vazhdon transmetimin plot sukses seriali «Zonja Fazilet dhe të bijat», nj... më shumë

Aktori i njohur nga «Zonja Fazilet dhe t…

23-05-2018

Aktori i njohur nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» na dëshmon se martesa ështe gjëja më e bukur që i ka ndodhur

Tolga Gulec është prej 5 vitesh i martuar me Yeliz Şar, aktoren e cila duket se ka sjell... më shumë

Afra Saracoglu: «Djemtë e papjekur bien …

22-05-2018

Afra Saracoglu: «Djemtë e papjekur bien në dashuri me mua»

Ylli i "Zonja Fazilet dhe të bijat", Afra Saracoglu ka thënë një intervist&eum... më shumë

Deniz Baysal merr dhuratën më të bukur n…

19-05-2018

Deniz Baysal merr dhuratën më të bukur në ditën e saj të lindjes

Aktorja e njohur e "Zonja Fazilet dhe të bijat", Deniz Baysal ka festuar ditëlindjen e s... më shumë

'Turkish Youth Award' zgjedh serialin më…

15-05-2018

'Turkish Youth Award' zgjedh serialin më të mirë nga votat e publikut – Ja cili është!

Është mbajtur mbrëmë në Turqi "Türkiye Gençlik Ödülle... më shumë

U pushua nga puna per shkak të dashurisë…

14-05-2018

U pushua nga puna per shkak të dashurisë ndaj Afra Saracoglu, ç'po ndodh me dy të rinjtë?

Aktorja e njohur nga "Zonja Fazilet dhe të bijat", Afra Saracoglu pranoi marrëdhëni... më shumë

Caglar Ertugrul thyen rrjetin: Aktori tu…

24-04-2018

Caglar Ertugrul thyen rrjetin: Aktori turk kthehet në barcaletën e radhës...

Caglar Ertugrul ka thyer internetin, pasi u kthye menjëherë në shakanë e preferu... më shumë

Seriali i njohur turk njeh vetëm suksese…

20-04-2018

Seriali i njohur turk njeh vetëm suksese; mbërrin në Kazakistan

Serialet turke janë sot ndër më të preferuarit nga publiku nga e gjithë b... më shumë

Aktori i njohur nga «Zonja Fazilet dhe t…

14-04-2018

Aktori i njohur nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» kapet mat me Miss Turqinë

  Idris Nebi Taşkan është një aktor i ri por shumë i talentuar. I njohur f... më shumë

Deniz Baysal feston 28 vjetorin, merr si…

12-04-2018

Deniz Baysal feston 28 vjetorin, merr si dhuratë një kupë Oscar-i

  Deniz Baysal, aktorja e njohur si Hazan nga "Zonja Fazilet dhe të bijat" ka festuar m... më shumë

Romantik dhe i dhënë pas letërsisë, Alp …

07-04-2018

Romantik dhe i dhënë pas letërsisë, Alp Nevruz në lidhje dashurie me aktoren e njohur nga «Dielli i dimrit»

E mbani mend Seda nga «Dielli i dimrit»? Aktorja e njohur është në nj&e... më shumë

E dini se në cilën serial të transmetuar…

07-04-2018

E dini se në cilën serial të transmetuar në Tring e keni parë Sinan nga « Zonja Fazilet dhe të bijat»?

Alp Navruz e shohim çdo të enjtë në ekranin e Tring në serialin “... më shumë

Dashuria për Afra Saracoglu bëri që asis…

22-03-2018

Dashuria për Afra Saracoglu bëri që asistent regjisori i «Zonja Fazilet dhe të bijat» të pushohej nga puna!

Afra Saracoglu është një nga aktoret kryesorë në serialin «Zonja Fa... më shumë

Ylli i «Zonja Fazilet dhe të bijat» pran…

22-03-2018

Ylli i «Zonja Fazilet dhe të bijat» pranon se është dashuruar me këtë vajzë nga ky serial

Caglar Ertugrul është një nga aktorët më të njohur i serialit "Zonja... më shumë

Aktorja e njohur si Hazan ankohet ndaj s…

17-03-2018

Aktorja e njohur si Hazan ankohet ndaj serialit «Zonja Fazilet dhe të bijat»

Deniz Baysal është ankuar për serialin «Zonja Fazilet dhe të bijat»... më shumë

Hazan nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» g…

10-03-2018

Hazan nga «Zonja Fazilet dhe të bijat» gati për hapin e madh në jetën e saj!

Bukuroshja Hazan e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat” po përjeton një... më shumë

Afra Saraçoglu: Jam 20 vjeç, por nuk kam…

13-02-2018

Afra Saraçoglu: Jam 20 vjeç, por nuk kam bërë kurrë...

Aktorja e serialit "Zonja Fazilet dhe të bijat" ka treguar 'rregullin' e saj në aktrim. ... më shumë

I njihni shumë mirë, por a mund t'i dall…

07-02-2018

I njihni shumë mirë, por a mund t'i dalloni dot nga njëri-tjetri këta dy aktorë?

Aktori turk Caglar Ertugrul, ka një ngjashmëri të madhe me amerikanin Jake Gyllenha... më shumë

Dy aktorët e «Zonja Fazilet dhe të bijat…

01-02-2018

Dy aktorët e «Zonja Fazilet dhe të bijat» në një lidhje – Zbuloni çfarë kanë thënë Afra Saracoglu dhe Alp Navruz

Afra Saracoglu dhe Alp Navruz janë dy aktorë që i shohim çdo të enjte n... më shumë

Sa kanë ndryshuar aktorët e «Zonja Fazil…

29-01-2018

Sa kanë ndryshuar aktorët e «Zonja Fazilet dhe të bijat» - Shiheni në këtë video!

"Zonja Fazilet dhe të bijat" është një serial i ri në Tring por që n... më shumë

Deniz Baysal: Të martohem? Më propozo më…

25-01-2018

Deniz Baysal: Të martohem? Më propozo më pare!

  Aktorja e njohur e serialit "Zonja Fazilet dhe të bijat", Deniz Baysal është ... më shumë

Një tjetër projekt së bashku por a po li…

22-01-2018

Një tjetër projekt së bashku por a po lind një histori dashurie mes Afra Saracoglu dhe Alp Navruz?

Dy aktorët e talentuar të "zonja Fazilet dhe të bijat", Afra Saracoglu dhe Alp Navr... më shumë

Afra Saracioglu: « Mund të kisha bërë ed…

17-01-2018

Afra Saracioglu: « Mund të kisha bërë edhe më shumë»

Mund të themi se ky është momenti i saj! Afra Saracioglu u zbulua para disa vitesh ... më shumë

Zbuloni cila është futbollistja që i ka …

16-01-2018

Zbuloni cila është futbollistja që i ka rrëmbyer zemrën Jasinit nga «Zonja Fazilet dhe të bijat»

Idris Nebi Taşkan është një aktor i ri por shumë i talentuar. I njohur fillimi... më shumë

A e dini se cila është lidhja mes Ozcan …

28-12-2017

A e dini se cila është lidhja mes Ozcan Deniz dhe Afra Saracoglu nga «Zonja Fazilet dhe të bijat»?

Afra Saraçoğlu ka lindur më 2 Dhjetor 1997 dhe aktualisht është 20 vje&ccedi... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Prev Next

Fotogaleri

Alp Navruz

22-01-2018

Alp Navruz

... më shumë

Deniz Baysal

25-01-2018

Deniz Baysal

... më shumë