Chrissy Teigen dhe John Legend urojnë njëri-tjetrin për përvjetor në mënyrën më të bukur!

Showbiz

john chriss

Chrissy Teigen dhe John Legend festojnë sot 5-vjetorin e martesës.Teksa postoi një foto të adhurueshme nga dasma e tyre në vitin 2013, modelja e quan të shoqin “idiot”, pasi ky i fundit vendosi të njoftojë se është bërë pjesë e “The Voice”, në të njëjtën ditë që ajo publikoi bashkëpunimin me Target. Dhe në këto pesë vite martesë, John duhet ta kishte mësuar faktin se nuk mund t’i rrëmbesh shkëlqimin bashkëshortes.

41254358 175023010061447 5541277227006946385 n 1

“12 vite më parë, takova mashkullin e ëndrrave të mia. Dhe pesë vite më parë, u martuam. Ne kemi dy fëmijë dhe disa qenushë dhe një jetë për të cilën jam shumë e bekuar. Gjithçka e imja, të dua shumë dhe jam shumë krenare për historinë tonë të dashurisë. Por sërish, je një idiot që publikove bashkëpunimin me ‘The Voice’ në të njëjtën ditë me mua” – shkruan Chrissy.Mirëpo John e rregulloi gabimin me dedikimin e tij për të shoqen në profilin zyrtar në “Instagram”.

chrissy teigen 960x640

Këngëtari i hitit “All of me” përmendi të gjitha talentet dhe projektet e së shoqes, një e nga një. “Çfarë mund të them në një ditë si kjo? Mund të flas pa pushim për 12 vitet e mrekullueshme që të kam njohur. Mund të flas për 5 vitet e martesës, 2 fëmijët e mrekullueshëm që kemi sjellë në jetë. Por kam nevojë të komunikoj diçka edhe më urgjente se kjo! E adhuroj linjën tënde të kuzhinës me Target dhemezi pres të publikohet. Jam shumë krenar për gjithçka që ke bërë për karrierën tënde dhe gjithë lumturinë që sjell në jetën e njerëzve. E përmenda që ti do të publikosh librin me receta gatimi? Sepse do të publikohet të martën! Të dua zemër” – shkruante John Legend. John dhe Chrissy janë prindër të dy vogëlushëve, Luna dhe Milles.

Lexon gjithashtu: Drake në një lidhje me modelen 18 vjeçare? Zbulohet e vërteta!