Neslihan Atagul: Ndihem gruaja më e bukur në botë!

Dashuri e pafund

ataguelele

Aktorja e njohur e serialit “Dashuri e pafund”, Neslihan Atagul ka dhënë një intervistë të gjatë për një nga revistat më prestigjioze në Turqi. Ndër të tjera, ajo ka treguar për martesën e saj dhe marrëdhënien me aktorin e famshëm, bashkëshortin e saj Kadir Dogulu.

neslihan ata 072841HP

Çifti ka interpretuar së bashku në serialin “Mes dy dashurive” i cili transmetohet nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ekranin e 3Plus.

neslihan ata 073008VE

“Kadir më bën të ndihem sikur jam gruaja më e bukur në botë. Martesa jonë është një nga gjërat më të bukura që më ka ndodhur.” – ka thënë ajo. Neslihan dhe Kadir u martuan në vitin 2016 dhe që atëherë janë gjithmonë të pandashëm.

neslihan ata 073007XL

“Të interpretoja në krah të tij në një serial ishte vërtet kënaqësi. Kam mësuar shumë nga Kadir” – ka rrëfyer aktorja 25 vjeçare.

neslihan ata 072819ND

Lf1t 8gM