Si u veshën VIP-at e Hollywood-it për Halloween?

Kuriozitete

halownf

Ashtu siç mund ta keni parë nëpër rrjete sociale, këtë fundjavë është festuar Halloween-i, ku njerëzit vishen me veshje “të frikshme” apo ku imitojnë personazhe të njohur për të trembur kështu “shpirtrat” e ligj. Në Hollywood nuk bëhet fjalë për t’u veshur frikshëm, por për të imituar sa më mirë një emër apo personazh të njohur.

Por, a ia kanë dalë vipat të na habisin me veshjen dhe look-un e tyre? Këtë jua tregojmë mëposhtë.

1

2f141258c396234412f0123fe11e1073 celebrity halloween costumes halloween

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

Burimi: Blitz.al