David Beckam dhe dedikim i tij për Victorian në këtë Shën Valentin

Showbiz

beck 2

Ndërkohë që Victoria Beckam është shumë e zënë më shfaqjet e saj të modës, David është kujdesur për katër fëmijët e tyre. Megjithatë, ai nuk harroi urimin për Shën Valenti dedikuar të shoqes.

Futbollisti i famshëm ka postuar një foto të tij dhe Victorias në instagram me përshkrimin “Gëzuar Shën Valentinin jo vetëm gruas time, por gjithë familjes që ajo më dhuroi, 3 djem të bukur dhe një vajze të mrekullueshme.

Çifti është martuar në vitin 1997 dhe ka katër fëmijë: Brooklyn, 17, Romeo, 14, Cruz, 11, dhe Harper, 5 vjeç.