Hande Erçel shfaqet e veshur me një fustan që i tregon të gjitha linjat

Showbiz

Aktorja e njohur Hande Erçel, e cila ishte e pranishme në dasmën e Eser Yenenler dhe Berfu Yıldız dje në Kilyos me të dashurin e saj Murat Dalkılıç, u përfol shumë për elegancën dhe bukurinë e saj. Aktorja  Hande Erçel, ishte veshur me një fustan të gjatë i cili i tregonte shumë mirë linjat.