Aktori juaj i preferuar, së shpejti do bëhet baba për herë të dytë!

Showbiz

tom hardy
Tom Hardy është një ndër aktorët por edhe meshkujt më të preferuar të vajzave. Vetë pamja dhe rolet e tij kanë arritur të tërheqin vemendjen e tyre. Prej marrëdhënies 4 vjeçare Tom Hardy dhe Charlotte Riley janë bërë një herë prinder, por tashmë ka ardhur koha që të përjetojnë sërish këtë emocion.

tom
Tom Hardy dhe bashkëshortja e tij Charlotte Riley janë në një pritje të ëmbël. Ata u shfaqën në premierën e filmit “Sëimming ëith Men” ku dhe u duk qart barku i rrumbullakosur i Riley. Deri më tani nuk dihet asnjë detaj më tepër për shtatzëninë e saj.