Bluzja e Hande Erçel merr vëmendjen e të gjithëve; 3500 lira turke!

Showbiz

Hande Erçel është aktorja e fashme të cilën e njihni të gjithë nga serialet “Jetë” , “Perla e zezë” dhe “Halka” të cilët i keni ndjekur falë platformës Tring dhe kanalit 3 Plus!

Dje ajo ka publikuar një fotografi me mbesën e saj të vogël në krahë, por gjëja që mori më tepër vëmendje ishte pikërisht bluzja që Hande mban veshur. Një bluze tejet e vogël dhe minimaliste por me një çmim marramendës prëj 3500 lirash turke!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hande Erçel (@handemiyy) on

Kjo veshje e aktores nuk u anashkalua as nga mediat dhe portalet turke të cilët e kthyen atë në sensacion të rrjeteve sociale.