Victoria Beckham mbush 49 vjeç, dedikimi i veçantë i David: ‘Për gruan dhe nënën më të mrekullueshme që na frymëzon…’

Victoria Beckham, ka mbushur para disa ditësh 49 vjeç. Mes mijra urimesh, ajo ka marrë  urimin më emocionuese nga bashkëshorti i saj David Becham. Në dedikimin e tij me fjalë zemre, ish futbollist anglez e çmonte Viktorian si  bashkëshorte dhe nënë dhe e quante atë frymëzimin e çdo dite:  “Gëzuar ditëlindjen! Për gruan dhe nënën […]

Lexo më shumë

Përse ndihet i trishtuar Akin Akinözü? / Aktori zbulon arsyen

Protagonisti  i serialit “Rejan”, i cili interpretoi personazhin e Miranit, Akën Akınozu, u pa ditët që lam pas me të dashurën e tij Sandra Pestemalxhan, me të cilën, prej një kohe të gjatë janë në një lidhje të qëndrueshme romantike. Gjatë intervistës, deklarata e aktorit tërhoqi vëmendjen për shkak të notave të trishtimit që Akınozu […]

Lexo më shumë

Bergüzar Korel Rebelohet ndaj emrave të famshëm

Ditët e fundit Bergüzar Korel, përmes një video-mesazhi të publikuar në rrjetet sociale, ka njoftuar personat e përkushtuar ndaj kafshëve, të kujdesen për ta qoftë edhe nëse nuk kanë mundësi t’i birësojnë ata. Ajo sugjeroi që këta persona  mund ta bëjnë këtë duke blerë një dhuratë për këlyshët, përmes shitjeve online. Në videon e publikuar […]

Lexo më shumë