Era me “BonBon” edhe në “Ellen Tv Show”

  Era Istrefi me projektin e saj të fundit të titulluar “Bonbon” arriti të marrë vëmendjen edhe jashtë kufijve shqiptar.Pas revistës “V” dhe aktores së njohur Chloe Moretz, për këngëtaren shqiptare ka folur edhe njëra nga faqet më të ndjekura në Instagram “Ellen Tv Show”.“Nëse Sia dhe Rihanna do të kishin një fëmijë”, është mbishkrimi […]

Lexo më shumë

Kemi parë shumë gërsheta, por jo si ky i Elvanës

  Një gërshet që në të vërtetë…nuk është gërshet!Jetojmë në epokën e ‘Gërshetit Kim’ dhe ‘Stilit Zendaya’. Thënë ndryshe, virusi i gërshetave po infekton vajzat shqiptare, të famshme ose jo.Në shkurt 2016, Elvana Gjata festoi përvjetorin e saj të 29-ë në Paris. Gjatë qëndrimit të saj në Francë, provoi veten në një hap me Chiara […]

Lexo më shumë

Armina mahnitëse në New York

  Një set i ri fotografik do të vije në blogun e Armina Mevlanit. Armina ndodhet në New York për të realizuar këtë set dhe në disa foto që ajo i ka zbuluar për fansat e saj në Instagram duket tejet mahnitëse. E veshur me taka, me një veshje të zezë që e thyen me […]

Lexo më shumë

Supermodelja Gigi Hadid di si të çmendë meshkujt

        Modelja më në formë në botë, që njihet për linjat trupore, sa edhe për bukurinë e saj, për pak sa nuk ka treguar gjithë gjoksin.Edhe pse ajo nuk e bëri në masë të madhe, ajo shfaqet tjete seksi dhe nxit imagjintën.Eshtë kjo prej performancave të radha në media për Gigi Hadid, […]

Lexo më shumë

Supermodelja Gigi Hadid di si të çmendë meshkujt

        Modelja më në formë në botë, që njihet për linjat trupore, sa edhe për bukurinë e saj, për pak sa nuk ka treguar gjithë gjoksin.Edhe pse ajo nuk e bëri në masë të madhe, ajo shfaqet tjete seksi dhe nxit imagjintën.Eshtë kjo prej performancave të radha në media për Gigi Hadid, […]

Lexo më shumë