“Na ishte njëherë… BRAD PITT & JENNIFER ANISTON”

Një ndër çiftet më të dashur dhe të përfolur të skenës së Hollywood, janë ata Bradd Pitt dhe Jennifer Aniston! Ai karakterizohet nga serioziteti, drama dhe aksioni ndërsa ajo me ëmbëlsinë dhe sharmin e saj mund të bëjë këdo për vete! Në Tring Collection kjo javë do të jetë e mbushur me një miksim ndjenjash […]

Lexo më shumë

Tom Cruise Mania në Tring Collection nga datat 22-26 Qershor

E gjithë bota ka kthyer sytë nga ai… Tring Collection sjell në vëmendje filmat që e shndërruan atë në legjenden e gjallë të Hollywood-it! Gjatë kësaj jave do të përjetoni aksion, dramë, emocion vetëm me Tring Collection! Trendi i momentit mban emrin e tij Tom Crusie Mania në Tring Collection nga datat 22-26 qershor!   […]

Lexo më shumë

“Kthim në vitet ’90” do t’ju shoqërojnë në Tring Collection nga data 6-12 Qershor

Tring Collection ka menduar që kjo javë t’i dedikohet rubrikës “Kthim në vitet ’90”, nga datat 6-12 qershor me aktorët Hollivudian si Tom Hanks, Leonardo DiCaprio,  Kate Winslet, Julia Roberts, Richard Gere, John Travolta, Mel Gibson, Johnny Depp, Kurt Russell, Meg Ryan, Sandra Bullock, Robert Deniro, Sylvester Stallone, Tom Cruise, Robin Williams, Al Pacino, Harrison […]

Lexo më shumë

Rubrika “ON THE ROAD” vjen në Tring Collection

Rubrika “On the road” do t’ju shoqëroj në  Tring Collection.nga data 30 maj deri më 2 qeshor. Ndiqni filmat plot aventurë, zbulim të natyrës, paqes dhe qetësisë shpirtërore. Më poshtë po ju zbulojmë rubrikën e plotë të “On the Road” që do të japim në Tring Collection:   “Ishulli parajsë”   “Rroftë Franca”   “Recetat […]

Lexo më shumë

“SERIAL KILLERS” vjen këtë javë në Tring Collection!

Rubrika “Serial Killers” vjen në Tring Collection përgjatë kësaj jave! Frika dhe magjepsja e filmave me vrasës serial do t’ju mbajnë të mbërthyer përpara ekranit! Tring Collection sjell koleksionin me kryeveprat e zhanrit horror për adhuruesit e tij nga data 23 deri në 29 maj. Zbuloni filmat: “Halloween – Përballu me Fatin Tënd” “Lojë Makabre […]

Lexo më shumë