Martohet aktorja e njohur turke Deniz Baysal

Aktorja e njohur e serialit “Zonja Fazilet dhe të bijat”, Deniz Baysal dhe i dashuri i saj, Baris Yurtcu do të martohen në shtator të këtij viti. Ata kanë zgjedhur Cesme-n, si vendin ku do të kurorëzojnë dashurinë e tyre. Sipas shtypit turk, çifti po merret personalisht me detajet e ceremonisë martesore. Dasma e tyre […]

Lexo më shumë

Kush është aktorja e njohur si Exhe në serialin «Fi»?

Sezoni i dytë i serialit “FI” premton surpriza. E kemi përmendur edhe më herët që në këtë sezon, do të shtohen aktorë të rinj, situata të reja, ndoshta edhe më të komplikuara se në sezonin e parë. Një prej aktoreve që i shtohet kastës, është pikërisht Yasemin Kay Allen. Yasemin Kay Allen ka lindur më 10 […]

Lexo më shumë