Zaimina Vasjari zbulon surprizën e parë për ditëlindje

Showbiz

Zaimina Vasjari feston ditëlindjen për pak ditë. Surprizat për të kanë filluar që tani. Personi që i ka bërë dhuratën e parë ka qenë motra e saj, e cila i ka blerë diçka nga firma e famshme ‘Gucci’. Zaimina e ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ duke treguar kështu se po i afron ditëlindja. Surprizat për Zajminën do të vazhdojnë dhe në ditët pasardhëse, ndërsa detajet e festimeve të këtij viti do të na duhet të presim edhe pak për t’i zbuluar.