Zemër e pazbutur - Daniel Arenas

Daniel Arenas ka lindur në 30 mars 1979 në Bucaramanga, Kolumbi. Ai është një aktor I cili ka lujtur edhe në televizionin kolumbian dhe në atë meksikan. Studioi për aktrim në Shtetet e Bahkuara të Amerikës. Në 2005 mori pjesë në serialin “Los Reyes” për të cilin u nominua edhe për një cmim Catalina në Indi. Seriali I rij I parë meksikan ishte “Teresa”. Ai ka qenë edhe pjesë e jurisë në sezonin e 10 të “Nuestra Belleza Latina”.

Do ta ndiqni nga e hëna në të premte, ora 16:00 në Tring Novelas!


Të gjithë personazhet e "Zemër e pazbutur"

Ana Brenda Contreras ka lindur në 24 dhjetor 1986 në ...më shumë

Daniel Arenas ka lindur në 30 mars 1979 në Bucaramanga, ...më shumë

Cesar Evora Diaz është aktori I mirënjohur I telenovelave meksikane. ...më shumë