Një dashuri nga e shkuara - Ramiro Fumazoni

Është një model dhe aktor argjentinas. Ai ka lindur në Buenos Aires në 22 Dhjetor,1971. Ka luajtur në shumë telenovela argjentinase mjaft të ndjekura për publikun shqiptar dhe së fundmi Tring e solli për ju nëpërmjet serialit “Tre Anat”. Tashmë, ai vjen si Alehandro në “Një dashuri nga e shkuara”


Të gjithë personazhet e "Një dashuri nga e shkuara"

Një aktor dhe producent i suksesshëm meksikan. Ai është martuar ...më shumë

Është një model dhe aktor argjentinas. Ai ka lindur në ...më shumë

Edith Gonzales ka lindur në 10 dhjetor 1964. Është e ...më shumë