Pafajësia

Historia prekëse e një nëne, jeta e së cilës ndryshon rrënjësisht, kur vajza e saj bie në dashuri me njeriun...

më shumë >

Zonja e çifligut

Bazuar në romanin aq të suksesshëm të Orhan Kemal, nga vitet 50-të në Adananë historike dhe të begatë, por ku...

më shumë >

Doktori Rebel

Përshkrimi: Ai është një mjek aspak i zakontë. Me talentin e tij sheh përtej sipërfaqes.  Është i bindur se të...

më shumë >

Rubi

Historitë e mëdha rikthehen gjithmonë. Rubi është një grua ambicia e së cilës nuk njeh kufij. Me bukurinë e saj...

më shumë >

E pamëshirshmja

Fernanda kërkon hakmarrje pasi burri i saj vritet dhe ajo bie pre e dhunës seksuale në natën e martesës së...

më shumë >

Lidhja e gjakut

Teksa punonte si infermiere në Amsterdam, Zejno mbeti shtatzënë me burrin që dashuronte dhe ëndërronte të krijonte familje me të,...

më shumë >

Për vajzat e mia

Historia tragjike dhe mallëngjyese e një babai dhe pesë vajzave të tij, të cilat ai i donte me shpirt. Pasi...

më shumë >

Qyteti i humbur

Nën peshën e varfërisë një nënë me 6 fëmijët e saj, detyrohet të shpërngulet në Stamboll. Ata lënë pas ëndrrat...

më shumë >

Kuzeji dhe Gyneji

Kuzeji dhe Gyneji është historia e dy vëllezërve të ndryshëm nga njëri-tjetri, që i bashkon veç një gjë, dashuria për...

më shumë >

Dashuri e përjetshme

Kur Heronimo takoi Renatën u dashuria me të me shikim të parë, por vetes i kishte bërë edhe një zotim...

më shumë >

Një natë qershori

Barani, trashëgimtari i një familjeje të pasur, kthehet nga Italia dhe në festën e ditëlindjes së tij njihet me Havinin...

më shumë >

Jetë e re

Jasemini është një grua e re që duket se i ka të gjitha, por pakkush e di që jeton në...

më shumë >

Romancë në detin Egje

Zelishi dhe Mustafai u kthyen nga Stambolli pas një rrengu të përgatitur mirë nga gjyshe Irazi për t’i martuar ata...

më shumë >

Mësime dashurie

Ai është një donzhuan i pashoq, ajo është një vajzë e zhgënjyer nga dashuri, por që nuk resht së kërkuari...

më shumë >

Gruaja e ndaluar

Pas vdekjes së të shoqit, Kristina zbulon se ferma e saj ishte e zhytur në borxhe. Për ta shpëtuar atë,...

më shumë >

Zemër e pazbutur

Marikruzi dhe Oktavio u njohën në rrethana të pazakonte. Teksa ajo ishte në rrezik, ai i doli në mbrojtje si...

më shumë >

Drejt shtëpisë

Ajo është një moderatore e mirënjohur, e cila në moshë fare të re ka lindur një vajzë, por jeta e...

më shumë >

Nëna ime

Ndarjet ndonjëherë i nxjerrin në dritë sekretet, por ndonjëherë i fshehin edhe më thellë ato. E rritur vetëm me të...

më shumë >

Apartamenti i pafajësisë

Han, në pamje të parë një sipërmarrës karizmatik dhe i suksesshëm, brenda vetes gjendet në konflikt të thellë me kujtimet...

më shumë >

Stuhi në Parajsë

Një mallkim i fisit Maja, për të ndëshkuar një dashuri të ndaluar! 20 vjet më vonë nga aksidenti fatal që...

më shumë >

Tri motrat

Ata ishin dy prindër që i kishin rritur të bijat me shumë dashuri  dhe kishin vetëm një ëndërr, ti shihnin...

më shumë >

Zjarri i hakmarrjes

Tri burra të verbuar nga etja për hakmarrje. Tri gra që kryqëzohen në rrugën e tyre, ndoshta për të ndryshuar...

më shumë >

Të duash deri në vdekje

Seriali më i mirë latin i vitit 2019, një melodramë romantike në të cilën krimi dhe hakmarrja do të jenë...

më shumë >

Forca e dashurisë

Anhelika jeton me nënën e saj të sëmurë, e cila ka nevojë për një operacion të kushtueshëm. Laura dhe Migel...

më shumë >

E pafalshmja

Ajo gjeti një familje, por u përball me xhelozinë e smirën. Njohu një dashuri që do ta çojë në parajsë...

më shumë >

Tragjedi

Historia e Xhemalit, një djali të ri ambicioz që jeton në Adana. Pas vdekjes së të atit në kushte dramatike,...

më shumë >

Dy fytyrat e Almës

Alma është një grua që të gjithë e njohin si bujare dhe shpirtmirë, por ligësia e saj nuk ka fund....

më shumë >

Dashuri bardhezi

Ai është vrasës me pagesë me një të shkuar tronditëse, ndërsa ajo një doktoreshë e suksesshme. Rrugët e tyre takohen...

më shumë >

Gymysh

Mehmeti humbi gruan që dashuronte në një aksident tragjik dhe nuk kishte më dëshirë të jetonte. Familjarët vendosën ta martojnë...

më shumë >

Rruga e Gabuar

Nurani besonte se një ditë do të shkonte larg me të dashurin e saj dhe se do të jetonin të...

më shumë >

Rejan

“Rejan” është historia e një përralle dashurie që nisi nga urretja. Mirani, sipërmarrësi i njohur nga Stambolli, rikthehet në vendlindje...

më shumë >

Stambolli i pamëshirshëm

Agah Karaxhai është një sipërmarrës i suksesshëm, i cili ka marrë në ngarkim nipin e tij pas vdekjes së të...

më shumë >

Maria Magdalena

Bazuar në fakte reale historike dhe biblike, një histori që ka në qendër jetën e një prej figurave më kontroverse,...

më shumë >

Dashuri dhe Sekrete

Historia e një dashurie që lind në rrethanat më të pazakonta. Por edhe historia e një morie sekretesh që i...

më shumë >

Zonja e hekurt

Ditën kur u diplomua si prokurore, Silvana Duran u bë dëshmitare e vrasjes brutale të babait të saj. Vite më...

më shumë >

Ribashkimi

Kjo është historia e dashurisë së vërtetë që bashkon armiqtë e vjetër e rihap plagët e vjetra. Azizi dhe Ferideja...

më shumë >

Më thirr nënë

Një përplasje ndjenjash të forta, në një betejë mallëngjyese mes dy motrash për dashurinë më sublime të jetës, atë të...

më shumë >

Asgjë personale

Mariana Aragon befas bëhet dëshmitare e vrasjes së shumëfishtë, në të cilën humbi jetën shoqja e saj e ngushtë dhe...

më shumë >

Një puthje në errësirë

“Një puthje në errësirë” ka protagonistë Sanemin dhe Xhanin. Ajo është një vajzë ëndërrimtare nga një lagje modeste e Stambollit,...

më shumë >

Zonjat e Familjes Bravo

Kjo është historia e Valentina Bravos dhe tri vajzave të saj. Ato janë të pasura dhe të privilegjuara, por krejt...

më shumë >