Përshkrimi

Bajrami dhe Salihu i japin një premtim njëri-tjetrit për të martuar dy fëmijët e tyre sapo të arrijnë moshën madhore. Ata do të rriten në dy qytete të ndryshme. Pasuria e madhe nuk do ta pengojë Bajramin të harrojë premtimin. Koha kalon, por fëmijët tanimë kanë ndjekur rrugë të ndryshme. Hylja ka një plan që askush s’e ka menduar.

Një histori e vjetër që vazhdon të lëndojë të tashmen. Një premtim që do të bashkojë Kerimin dhe Hyljanë, por a do të pranojnë ata të dy të ndjekin fatin e tyre? Atëherë kur mendon se u ke thënë lamtumirë vuajtjeve, të fshehtat dhe sekretet nuk mposhtin dot dëshirën e zjarrtë për të arritur atë çka do. Një rrugë pa kthim, një fund i panjohur...

“Flakë pasioni”, nga e hëna në të premte, ora 21:00 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 174

25-05-2018

EPISODI 174

Hylja zbulon se Mahiri ka ndihmuar Baden dhe Ardën të fshihen. Kerimi ndihet i lumtur me...

më shumë

EPISODI 173

24-05-2018

EPISODI 173

Bade largohet nga shtëpia me Ardën. Bajrami është i vendosur të martohet ...

më shumë

EPISODI 172

23-05-2018

EPISODI 172

Mahiri zhytet në kujtime dhe sjell ndërmend gjithçka që ka kaluar me Hyljan...

më shumë

EPISODI 171

22-05-2018

EPISODI 171

Hyseni bën një marrëveshje me Hazerin. Hylja arrin të sjellë Syhejlë...

më shumë

EPISODI 170

21-05-2018

EPISODI 170

Syhejla largohet nga shtëpia e Hatixhes. Hylja dhe Mahiri i tregojnë Osmanit videon e ti...

më shumë

EPISODI 169

18-05-2018

EPISODI 169

Kush është djaloshi që bie në dashuri me Hyljanë? Ipeku bën aksident...

më shumë

EPISODI 168

17-05-2018

EPISODI 168

Syhelja është e dëshpëruar që martesa e saj shumëvjeçare &eum...

më shumë

EPISODI 167

16-05-2018

EPISODI 167

Çfarë do të ndodhë mes Bajramit dhe Syhejlës? Hylja i propozon Hazerit ...

më shumë

EPISODI 166

15-05-2018

EPISODI 166

Meleku vendos të largohet jashtë shtetit dhe i lë Baharin së motrës. Hyse...

më shumë

EPISODI 165

14-05-2018

EPISODI 165

Nilaji dhe Atifi martohen dhe bëjnë një dasmë të bukur. Hylja do të ...

më shumë

EPISODI 164

11-05-2018

EPISODI 164

Meleku i shet kafenenë Mahirit dhe Kajasë. Nilajit i bëjnë një surpriz&eu...

më shumë

EPISODI 163

10-05-2018

EPISODI 163

A do ta pranojë Nilaji propozimin e martesës të Atifit? Çfarë do të...

më shumë

EPISODI 162

09-05-2018

EPISODI 162

Ministria merr vendimin për të mbyllur minierat e Xhevherëve. Sabrija mposht frik&e...

më shumë

EPISODI 161

08-05-2018

EPISODI 161

Një nga djemtë e rrugës vjedh makinën e drejtorit të bankës që ...

më shumë

EPISODI 160

07-05-2018

EPISODI 160

Mahiri grindet me Ipekun për shkak të Hyljas. Mahsa vendos të largohet përgjit...

më shumë

EPISODI 159

04-05-2018

EPISODI 159

 Hylja përpiqet të gatuajë për familjen, por gjithçka rezulton n&e...

më shumë

EPISODI 158

03-05-2018

EPISODI 158

Mahiri është dashuruar marrëzisht me Ipekun. Hylja dhe Mahiri shtiren sikur shkojn&...

më shumë

EPISODI 157

02-05-2018

EPISODI 157

Filizi dhe Hylja përshëndeten me njëra-tjetrën dhe ndahen në paqe.  ...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Burcu Biricik vjen në ekran me një tjetë…

22-05-2018

Burcu Biricik vjen në ekran me një tjetër projekt të rëndësishëm

Aktorja e "Flakë pasioni", Burcu Biricik është fotografuar ditën e djeshmë... më shumë

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbë…

17-05-2018

Shihni sa është rritur vogëlushja e ëmbël e «Flakë pasioni»

Defne Yazar është emri i vërtetë i vogëlushes së ëmbël e c... më shumë

Burcu Biricik vjen në ekran me një komed…

05-05-2018

Burcu Biricik vjen në ekran me një komedi romantike, zbuloni kastin e aktorëve

Është zbuluar traileri i filmit të ri ku do të shfaqet protagonistja e seriali... më shumë

Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç…

05-05-2018

Gazetarët thumbojnë çiftin e njohur: « Ç’emër ka lidhja juaj»

Çifti Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac kanë qënë të pranishëm n... më shumë

Qeshin e argëtohen me miqtë por dikush n…

04-05-2018

Qeshin e argëtohen me miqtë por dikush nuk e ka duruar zhurmën e Birkan Sokullu dhe bashkëshortes së tij; ja çfarë ka bërë

Birkan Sokullu dhe Berrak Tuzunatac na rezultojnë një çift çapkën me la... më shumë

Burcu dhe Emre flasin për herë të parë p…

03-05-2018

Burcu dhe Emre flasin për herë të parë pas aksidentit...

Çifti i njohur turk, përpara pak ditësh pësuan një aksident me motor teks... më shumë

Hylja nga «Flakë pasioni» pëson aksident…

02-05-2018

Hylja nga «Flakë pasioni» pëson aksident së bashku me bashkëshortin

Aktorja e "Flakë pasioni" dhe bashkëshorti i saj kanë pësuar një aksident t... më shumë

E shihni çdo ditë në Tring, e gjeni dot …

27-04-2018

E shihni çdo ditë në Tring, e gjeni dot cili është aktori në këto foto?

Arrini ta njihni aktorin në këto foto? Ai është Recep Gynejsu! Ju njohim m&eum... më shumë

Çfarë nuk dinë për jetën private të akto…

26-04-2018

Çfarë nuk dinë për jetën private të aktorit turk dhe historitë e tij të dashurisë

Ahmet Mumtaz Taylan është një nga aktorët më të mirë turq. At&e... më shumë

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë …

21-04-2018

Burcu Biricik, merr surprizën e veçantë nga partneri!

Bashkëshorti i aktores Burcu Biricik, ka surprizuar këto ditë gruan e tij e cila &eum... më shumë

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuru…

11-04-2018

Hylja nga «Flakë Pasioni» mëse e dashuruar; njihuni me partnerin e saj në jetën reale

E shohim nga e hëna në të premte në ekranin e 3Plus tek interpreton krah Birka... më shumë

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja s…

07-04-2018

Birkan Sokullu mëse i dashuruar por ja si përgjigjet kur e pyesin për martesën

Ylli i serialit “Flakë pasioni”, Birkan Sokullu ka preferuar gjithmonë ta mb... më shumë

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër pë…

01-04-2018

Burcu Biricik: «Unë nuk jam një lodër për fëmijë»

Burcu Biricik që i është rikthyer ekranit me telenovelën “8 Ditë&rd... më shumë

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «F…

13-03-2018

Burcu Biricik, aktorja plot energji e «Flakë Pasioni» vjen përsëri në ekran

Burcu Biricik është një aktore e dashur për të gjithë publikun t&eum... më shumë

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial …

17-02-2018

Burcu Biricik vjen me një tjetër serial – Zbuloni partnerin e saj të ri!

Aktorja simpatike e serialit “Flakë pasioni” do të vijë në ekranet... më shumë

A e gjeni dot cila është vajza e vogël n…

25-01-2018

A e gjeni dot cila është vajza e vogël në këtë foto? E shihni çdo ditë në ekranin e Tring!

Burcu Biricik ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Sot është një nga aktore... më shumë

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Fl…

04-01-2018

Pasi humbi 86 kg, aktorja e njohur e «Flakë pasioni» vesh fustanin e bardhë

Aktorja e njohur e "Flakë pasioni", Pelin Oztekin u diskutua gjatë në Mars të ... më shumë

Cilët janë prindërit e vogëlushes së tal…

26-12-2017

Cilët janë prindërit e vogëlushes së talentuar të cilën e kemi parë në «Lovebird-Trumcaku» dhe «Flakë pasioni»?

Sibel Melek Arat ka lindur në Stamboll në 2009. Aktualisht, ajo ndjek shkollën fill... më shumë

I propozojnë të interpretojë krah aktori…

22-12-2017

I propozojnë të interpretojë krah aktorit të njohur – Hylja thotë jo!

Me suksesin e saj në flake pasioni, kompanitë kinematografiek kanë zgjedhur që... më shumë

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e buku…

18-12-2017

Burcu Biricik: Ju tregoj sekretin e bukurisë time, një maskë për të gjithë!

Të gjithë jemi njohur me të si Hylja në "Flakë pasioni" dhe nuk mund t&eu... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e …

12-12-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» është vajza e aktorit të mirënjohur turk

Pelin Oztekin ka lindur në Izmir të Turqisë. Ajo është vajza e aktorit tu... më shumë

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua …

06-12-2017

Burcu Biricik: «Nuk bëj fëmijë, nuk dua të harrohem me kalimin e kohës»

Seriali “Flakë pasioni” ka qenë fatsjelles për aktoren Burcu Biricik, p... më shumë

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me da…

28-11-2017

Aktorja e «Flakë pasioni» martohet me dashurinë platonike të gjimnazit

Aktorja e njohur e serialit «Flakë pasioni», Pelin Oztekin ka vendosur të ma... më shumë

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pa…

20-11-2017

Fansat e kritikojnë; Hylja nga «Flakë Pasioni» ndryshon ngjyrën e flokëve

Para dy muajsh aktorja e njohur e «Flakë Pasioni», Burcu Biricik ndryshoi totalis... më shumë

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka …

04-11-2017

Nuk është Hylja; një tjetër aktore i ka rrëmbyer zemrën Birkan Sokullu

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i mar…

04-11-2017

A e dini se Birkan Sokullu ka qenë i martuar me një nga aktoret më të dashura për ju?

Birkan Sokullu është bërë i njohur për publikun shqiptar nëpërm... më shumë

Aktori turk kërkon vetëm një partnere pë…

31-10-2017

Aktori turk kërkon vetëm një partnere për serialin që do të shihet në të gjithë botën dhe zgjidhet...

Aktori i njohur turk Çağatay Ulusoy do të luajë rolin kryesor në një se... më shumë

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin…

25-10-2017

Hylja nuk është vetëm aktore në serialin «Flakë Pasioni»; ja se çfarë ka bërë tjetër ajo

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jet…

25-10-2017

Njihuni me bashkëshortin e Hyljas në jetën reale dhe dasmën e tyre madhështore (VIDEO)

Aktorja e njohur e serialit "Flakë pasioni", Burcu Biricik u martua në korrik të 20... më shumë

Hylja sjell një performancë të papritur …

12-10-2017

Hylja sjell një performancë të papritur dhe të guximshme - Zbuloni më shumë!

Burku Biricik është bërë e njohur në vendin tonë me serialin "Flak&e... më shumë

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet …

02-10-2017

Aktori i njohur nga Flakë Pasioni bëhet pjesë e një projekti shumë ambicioz

Aktori i njohur i serialit "Flakë pasioni", Birkan Sokullu është bërë pje... më shumë

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktore…

18-09-2017

Çfarë nuk dini për Burcu Biricik, aktoren protagoniste nga seriali Flakë Pasioni - FOTOGALERI

Ka lindur më 4 Maj 1989 në Elmali. Ajo u përzgjodh mbretëresha e Mesdheut n&eu... më shumë

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; n…

30-03-2017

Aktorja e Flakë Pasioni, dikur 150 kg; ndryshimi i saj bëri bujë në mediat turke

Ajo është një aktore e njohur në Turqi dhe tepër e suksesshme për sh... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Prev Next

Fotogaleri

Burcu Biricik

06-12-2017

Burcu Biricik

... më shumë