Përshkrimi

Nazllë është një vajzë e re që studion për gastronomi në universitet dhe ndjek kurse japonishteje, me synimin se një ditë do të hapë një restorant dhe do të realizojë ëndrrën e saj. Ajo jeton në një shtëpi me të motrën dhe një mikeshë. Kushtet ekonomike e shtyjnë të kërkojë punë dhe arrin ta gjejë atë në shtëpinë e një sipërmarrësi tejet të pasur, Feritit, i cili e punëson si shefe kuzhine personale. Feriti ka një karrierë të suksesshme dhe zotëron një kompani me emër. Nazllë dhe Feriti njihen në kushte të pazakonta me njëri-tjetrin, por ky takim ua ndryshon jetën të dyve. Një tjetër urë lidhëse mes tyre është edhe nipi i vogël i Feritit, me të cilin Nazllë krijon një raport të veçantë.

Nga e hëna në të premte, ora 19:15 në Jolly HD dhe ora 21:45 në 3Plus.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 81

27-03-2019

EPISODI 81

Fatoshi i propozon për martesë Tarëkut. Engini dhe Manami janë të lumtur ...

më shumë

EPISODI 80

25-03-2019

EPISODI 80

Hakani shkon në shtëpinë e Feritit dhe kërcënon të vrasë Nazll&...

më shumë

EPISODI 79

25-03-2019

EPISODI 79

Bulluti largohet nga shtëpia. Engini fillon të afrohet me Manamin. Çfarë do ...

më shumë

EPISODI 78

22-03-2019

EPISODI 78

Çfarë ndodhi me gjyqin e ndarjes? A ndahet Nazllë nga Feriti? Hakani vazhdon t&eu...

më shumë

EPISODI 77

21-03-2019

EPISODI 77

Çfarë ndodh në takimin e revistës? Kush vjen të takojë Nazllë...

më shumë

EPISODI 76

20-03-2019

EPISODI 76

Çfarë kërkon Nazllëja dhe Fatoshi në shtëpinë e Myzaferit? Fe...

më shumë

EPISODI 75

19-03-2019

EPISODI 75

Feriti organizon një darkë romantike dhe i propozon Nazllësë për martes&e...

më shumë

EPISODI 74

18-03-2019

EPISODI 74

Hakani kërcënon Nazllënë duke i kërkuar asaj të divorcohet nga Ferit...

më shumë

EPISODI 73

15-03-2019

EPISODI 73

Fatoshi vazhdon të jetë xheloze për Tarëkun dhe Manamin. Asumani gjen në ...

më shumë

EPISODI 72

14-03-2019

EPISODI 72

Hakani mundohet t'i mbushë mendjen Pelinit që të bëhet pjesë e planti t&e...

më shumë

EPISODI 71

12-03-2019

EPISODI 71

Fatoshi është xheloze për Tarëkun dhe s'e lë një minutë vet&eum...

më shumë

EPISODI 70

12-03-2019

EPISODI 70

Feriti dhe Nazllë ndihen shumë mirë në krahët e njëri-tjetrit, larg ...

më shumë

EPISODI 69

11-03-2019

EPISODI 69

Hakani kupton se të gjithë rrëfimin e tij për vrasjen e Demirit e ka regjistru...

më shumë

EPISODI 68

07-03-2019

EPISODI 68

Asumani shkon te Muzaferi për të punuar si kameriere, por ai mbyll atë në sht&...

më shumë

EPISODI 67

07-03-2019

EPISODI 67

Pelini vendos të punojë në kompaninë e Feritit. A do ta pranojë Feriti? N...

më shumë

EPISODI 66

06-03-2019

EPISODI 66

Cila është përgjigjja e Fatosh pas propozimit që i bëri Tarëku? Nazl...

më shumë

EPISODI 65

05-03-2019

EPISODI 65

Në shtëpinë e Fatoshit dhe Asumanit vijnë disa persona nga zyra e përmbar...

më shumë

EPISODI 64

04-03-2019

EPISODI 64

Tarëku i shpreh dashurinë Fatoshit. Pelini takohet me Feritin dhe i rrëfen di&ccedi...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Gossip

'Hëna e plotë' magjeps të gjithë: Së shp…

02-03-2019

'Hëna e plotë' magjeps të gjithë: Së shpejti seriali nis trasmetimin në...

Seriali "Hëna e plotë" ka rezultuar të jetë një sukses i vërtetë... më shumë

Can Yaman tërheq vëmendjen e Armani, zbu…

26-01-2019

Can Yaman tërheq vëmendjen e Armani, zbuloni oferten e bërë ndaj aktorit turk!

Aktori i njohur Can Yaman duket se është në kulmin e karrierës së tij. Se... më shumë

Can Yaman, tashmë i preferuari i bukuros…

14-01-2019

Can Yaman, tashmë i preferuari i bukurosheve të huaja!

Aktori i njohur i serialit "Pavarësisht dashurisë" dhe "Hëna e plotë", mund t&eu... më shumë

Ngjashmëria e pazakontë mes Can Yaman dh…

11-01-2019

Ngjashmëria e pazakontë mes Can Yaman dhe aktorit të «Game Of Thrones», duken si dy vëllezër!

Can Yaman është aktori i famshëm turk, por kaq i preferuar në vendin tonë... më shumë

Can Yaman probleme me shikimin, ja çfarë…

09-01-2019

Can Yaman probleme me shikimin, ja çfarë i ka ndodhur aktorit 3 ditë para Krishtlindjeve!

Can Yaman, gjysmë shqiptari shumë i njohur dhe i pëlqyer në Turqi ka bër&... më shumë

Can Yaman, gjysëm-shqiptari i adhuruar n…

07-01-2019

Can Yaman, gjysëm-shqiptari i adhuruar nga çdokush!

Can Yaman është një nga aktorët më të preferuar turk. E kemi par&eum... më shumë


Fotogaleri

Error: No articles to display