Asgjë personale - Margarita Muñoz

Margarita Muñoz është një aktore dhe modele e njohur kolumbiane. Ajo ka lindur më 18 shtator 1987 në Pitalito, Kolumbi. Karriera e saj në televizion nisi që në moshën 16 vjeçare nëpërmjet reklamave. Më pas, ajo u bë pjesë e serialeve duke numëruar dhjetra role të suksesshme. Disa nga filmat dhe serialet ku Margarita ka interpretuar përmendim Amor sin reserva, Venganza, La Piloto etj. Në serialin “”Asgjë personale””, ajo interpreton si protagoniste në rolin e Mariana Aragon. Prej vitin 2013, është e martuar me aktorin Michel Brown


Të gjithë personazhet e "Asgjë personale"

Juan Soler ka lindur në 19 janar 1966 në Argjentinë. ...më shumë

Matías Novoa ka lindur më 14 qershor 1980 në Kili. ...më shumë

Valentino Lanús ka lindur në 3 maj 1975 në Meksikë. ...më shumë

Margarita Muñoz është një aktore dhe modele e njohur kolumbiane. ...më shumë