Përgjithmonë jotja - EPISODI 9

Eufrasia e mallkon Olvidon para se të largohet nga kasollja. Esperanca i uron mirëseardhjen Angustias dhe Nelsonit në shtëpinë e saj, por ajo nuk i parashikon dot qëllimet e tyre të vërteta. Marta, kushërira e Olvidos, pranon që të dalë me Nelsonin, pavarësisht kundërshtimeve të vëllait të saj. Gjysh Juventinoja dhe prifti i qytezës bisedojnë për zhdukjen e babait të Olvidos. Në familjen Rivas Santander, Ridrogoja i propozon Iranës.

Të gjithë episodet e "Përgjithmonë jotja"

Forca të shumta të policisë rrethojnë pronën ku është fshehur ...më shumë

Veronika përpiqet e dëshpëruar që Diego dhe Olvido të mos ...më shumë

Një makinë përplas Piranjën teksa përpiqet të largohet nga Olvido. ...më shumë

Olvido mëson për gjendjen e Pablitos. Lidhja e fortë që ...më shumë

Me dhimbje të madhe, Esperanca i përshkruan Olvidos lidhjen e ...më shumë

Nelsoni dhe Haguari planifikojnë arratisjen e tyre. Kilometra larg kazinosë ...më shumë

Prishja e fejesës me Stefanon zemëron Iranën, e cila tanimë ...më shumë

Veronika tronditet kur mëson nga Rakela se i vëllai, avokati ...më shumë