Përshkrimi

Brenda një nate familja Erguven humbet gjithçka. Nga pronarë të një rrjeti hotelesh lluksoze ata lënë Stambollin dhe vendosen në Bodrum. Lakmia dhe egoizmi i Evren, nuk çoi vetëm biznesin në falimentim, por, cenoi dhe shkatërroi dhe bamirësitë që bënte gruaja e tij Yildiz, si dhe jetën e shkollimin e fëmijëve të tij Ates dhe Su. Për Yildiz kthimi në Bodrum do të thërrasë ndjenjat e fshehura të rinisë, për Ates dhe Su do të vërë në dyshim lidhjet me të dashurit e tyre të pasur. Jeta e qetë e Asli dhe Kelebek deri tani në Bodrum do të zgjohet nga emocione të forta.

"Një histori nga Bodrumi", çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 112-113

19-01-2019

EPISODI 112-113

Irfani vjen në dasmën e Hajdar Efesë. A do të ketë ai guxim ta takojë...

më shumë

EPISODI 109-110-111

12-01-2019

EPISODI 109-110-111

Jëlldëzi shikon Majën, Farjallënë dhe Asllënë së bashku n&...

më shumë

EPISODI 107-108

12-01-2019

EPISODI 107-108

Farjallë takohet me Majën vetëm për vetëm. Për çfarë do ...

më shumë

EPISODI 104-105-106

05-01-2019

EPISODI 104-105-106

Suja merr lajmin e pranimit në universitetin e muzikës në Londër. Yzymi dhe At...

më shumë

Episodi 102-103

05-01-2019

Episodi 102-103

Midis hotelit “Jëlldëzllë” dhe detit vendosin një barrierë. P...

më shumë

EPISODI 99-100-101

29-12-2018

EPISODI 99-100-101

Evreni përballet me Farjallënë dhe i komunikon këtij të fundit, se tashm&eu...

më shumë

EPISODI 97-98

29-12-2018

EPISODI 97-98

Evreni dhe Gozde bëjnë celebrimin për hir të dokumenteve. Maja merr një s...

më shumë

EPISODI 94-95-96

22-12-2018

EPISODI 94-95-96

Bora i propozon Majës të lidhet me të. A do të pranojë ajo? A do të ...

më shumë

EPISODI 92-93

22-12-2018

EPISODI 92-93

Ateshi fillon të dyshojë për babanë e tij dhe nis kërkimet. Djaloshi do t...

më shumë

EPISODI 89-90-91

15-12-2018

EPISODI 89-90-91

Jëlldëzi shkon te Mehparja, por pas saj shkon edhe Evreni. Bora i ofron një pun&eum...

më shumë

EPISODI 87-88

15-12-2018

EPISODI 87-88

Gozde qan kur shikon dhuratat që Evreni i ka blerë djalit të saj. Ateshi arrin t&rs...

më shumë

EPISODI 84-85-86

08-12-2018

EPISODI 84-85-86

Evreni kërcënon Lalen. Farjallë shkon t’i bëjë një surpriz&eum...

më shumë

EPISODI 82-83

08-12-2018

EPISODI 82-83

Asllëja dhe Maja gjenden para njëra tjetrës. Çfarë do të bëj&...

më shumë

EPISODI 79-80-81

29-11-2018

EPISODI 79-80-81

Çfarë do të bëjë Jëlldëzi kur të mësojë që...

më shumë

EPISODI 77-78

29-11-2018

EPISODI 77-78

Qëndrimi heshtur i Farjallësë i bën kureshtarë të gjithë, por m...

më shumë

EPISODI 74-75-76

24-11-2018

EPISODI 74-75-76

Gozde del nga spitali dhe Evreni fillon të sillet ndryshe me të. Evreni fajëson Far...

më shumë

EPISODI 72-73

24-11-2018

EPISODI 72-73

Hajdar Efe kërcënon me armë Borën. Asllë mëson të vërtet&e...

më shumë

EPISODI 69-70-71

17-11-2018

EPISODI 69-70-71

Farjallë dhe Jëlldëzi darkojnë së bashku. Hajdari shkon të marrë...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Sonte episodi i fundit i «Një histori ng…

19-01-2019

Sonte episodi i fundit i «Një histori nga Bodrumi», 10 arsyet u dashuruam pas këtij seriali

"Një histori nga Bodrumi" mbajti të mbërthyer publikun e Tring çdo fundjav&e... më shumë

Dilan Cicek Deniz nis një romancë të re!

05-01-2019

Dilan Cicek Deniz nis një romancë të re!

Aktorja e njohur e serialit "Një histori nga Bodrumi", Dilan Cicek Deniz, është duke ... më shumë

Dilan Cicek Deniz ndërmerr një vendim as…

26-12-2018

Dilan Cicek Deniz ndërmerr një vendim aspak të zakonshëm për një aktore

Dilan Cicek Deniz ka ardhur tek publiku vetëm si aktore dhe modele deri më sot. Shum&eum... më shumë

Dilan Çiçek Deniz përballet me ish-të da…

26-12-2018

Dilan Çiçek Deniz përballet me ish-të dashurin dhe partneren e tij të re!

Një situatë aspak të këndshme ka kaluar aktorja e serialit "Një histori nga... më shumë

Dilan Çiçek Deniz ngre temperaturat edhe…

19-12-2018

Dilan Çiçek Deniz ngre temperaturat edhe pse në mes të borës!

Aktorja e serialit "Një histori nga Bodrumi", ka organizuar këto ditë një fest&e... më shumë

Aktorja e njohur turke ka botuar një lib…

06-12-2018

Aktorja e njohur turke ka botuar një libër me poezi dhe askush s’dintë gjë për këtë pasion të saj!

Revista e famshme Elle në Turqi, shpesh i interviston yjet turq dhe i bën ata të tr... më shumë

Dilan Cicek Deniz «çmendet» pa xhirime!

05-12-2018

Dilan Cicek Deniz «çmendet» pa xhirime!

Dilan Cicek Deniz është aktorja që të gjithë e njohim nga seriali “... më shumë

Furkan Andiç flet për herë të parë për n…

15-11-2018

Furkan Andiç flet për herë të parë për ndarjen nga Dilan Çicek Deniz!

Aktorja e serialit "Një histori nga Bodrumi", ka qenë në një lidhje me Furkan An... më shumë

Aktorja e serialit «Një histori nga Bodr…

15-11-2018

Aktorja e serialit «Një histori nga Bodrumi» sqaron një herë e mirë aludimet për operacione plastike!

Dilan Cicek Deniz, ka vendosur të përgjigjet për herë të parë dhe t&eu... më shumë

Dilan Çiçek Deniz zbulon arsyen e ndarje…

07-11-2018

Dilan Çiçek Deniz zbulon arsyen e ndarjes nga Furkan Andiç!

Aktorja e serialit "Një histori nga Bodrumi" i ka dhënë fund lidhjes së saj me a... më shumë

Aktorja turke pas ndarjes fshin cdo gjë …

05-11-2018

Aktorja turke pas ndarjes fshin cdo gjë me ish të dashurin nga rrjetet sociale!

Dilan Ciçek e njohur për rolin e saj në serialin “Një histori nga bodr... më shumë

Dy aktorët e dashuruar nuk mund të qëndr…

27-10-2018

Dy aktorët e dashuruar nuk mund të qëndrojnë të qetë për shkak të fansave!

Dilan Cicek Deniz dhe Furkan Andic janë dy aktorë vërtet të dashur për pu... më shumë

Aktoren e serialit 'Një histori nga Bodr…

11-10-2018

Aktoren e serialit 'Një histori nga Bodrumi' e kap paniku përpara paparacëve!

Serel Yereli, e cila njihet për rolin e saj në serialin "Një histori nga Bodrumi", &e... më shumë

E ftuan të sfilonte për Victoria's Secre…

06-10-2018

E ftuan të sfilonte për Victoria's Secret, Dilan Çiçek Deniz tregon çfarë ndodhi...

Dilan Çicek Deniz, aktorja e njohur nga seriali "Një histori nga Bodrumi", e ka filluar ... më shumë

Nga kjo fundjavë do të shihni më shumë e…

22-09-2018

Nga kjo fundjavë do të shihni më shumë episode nga «Një histori nga Bodrumi»

"Një histori nga Bodrumi" është seriali që shoqëron çdo fundjav&eu... më shumë

Nga seriali 'Një histori nga Bodrumi', D…

04-09-2018

Nga seriali 'Një histori nga Bodrumi', Dilan Cicek Deniz një ëngjëll i Victoria's Secret?

Dilan Cicek Deniz është bërë e njohur për publikun në serialin "Nj&eum... më shumë

Kelebek nga «Histori nga Bodrumi» e kem…

23-08-2018

 Kelebek nga «Histori nga Bodrumi» e kemi ndjekur edhe në këto seriale

Hilmi Cem İntepe ka lindur më 19 maj 1992 në Turqi. Ndryshe nga ç’mund ta men... më shumë

Aktorja turke shumë pranë të qënurit nj…

23-08-2018

 Aktorja turke shumë pranë të qënurit një modele e Victoria's Secret

Dilan Cicek Deniz është një nga aktoret që ka shkëlqyer në serialin ... më shumë

Të dashuruar por kur flasin për paratë, …

22-08-2018

Të dashuruar por kur flasin për paratë, çifti ka gjetur një zgjidhje të pazakontë

Kjo verë duket se ka qenë tepër e bukur për çiftin e njohur turk. Pushime... më shumë

Nga një familje e thjeshtë në «Miss Univ…

18-08-2018

Nga një familje e thjeshtë në «Miss Universe» e më pas në «Një histori nga Bodrumi», të pathënat e Dilan Cicek Deniz

Ka lindur më 28 Shkurt 1995 në Sivas të Turqisë. Ajo vjen nga një familje e... më shumë

Gara e bukurisë mes Amine Gulse dhe Dila…

15-08-2018

Gara e bukurisë mes Amine Gulse dhe Dilan Cicek Deniz

Sot, janë dy aktore të njohura dhe shumë të dashura për publikun por prez... më shumë

Jo më 'Një histori nga Bodrumi' por 'Das…

13-08-2018

Jo më 'Një histori nga Bodrumi' por 'Dashuri nga Bodrumi', pushimet romantike të Dilan Cicek Deniz

Dilan Cicek Deniz u bë e njohur për publikun shqiptar si protagonistja e serialit ... më shumë

Pushime si në përralla, Dilan Cicek Deni…

09-08-2018

Pushime si në përralla, Dilan Cicek Deniz dhe Furkan Andic në Disneyland

Vazhdojnë pushimet për Dilan Cicek Deniz dhe Furkan Andic. Pas Hollywood, destinacioni i... më shumë

Xhan nga «Nusja nga Stambolli» vjen në «…

06-08-2018

Xhan nga «Nusja nga Stambolli» vjen në «Një histori nga Bodrumi»!

Aktori i njohur si Xhan «Nusja nga Stambolli» vjen në «Një histori nga... më shumë

Të pathënat e protagonistëve të serialit…

04-08-2018

Të pathënat e protagonistëve të serialit «Një histori nga Bodrumi»

Vjen sot në ekranin e 3Plus “Një histori nga Bodrumi”, një serial me nj... më shumë

Çfarë fshihet pas serialit «Një histori …

04-08-2018

Çfarë fshihet pas serialit «Një histori nga Bodrumi» i cili starton sot në Tring?

Ka përfunduar mbrëmjen e së shtunës një serial i cili ka qenë nd&eum... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display