Përshkrimi

Brenda një nate familja Erguven humbet gjithçka. Nga pronarë të një rrjeti hotelesh lluksoze ata lënë Stambollin dhe vendosen në Bodrum. Lakmia dhe egoizmi i Evren, nuk çoi vetëm biznesin në falimentim, por, cenoi dhe shkatërroi dhe bamirësitë që bënte gruaja e tij Yildiz, si dhe jetën e shkollimin e fëmijëve të tij Ates dhe Su. Për Yildiz kthimi në Bodrum do të thërrasë ndjenjat e fshehura të rinisë, për Ates dhe Su do të vërë në dyshim lidhjet me të dashurit e tyre të pasur. Jeta e qetë e Asli dhe Kelebek deri tani në Bodrum do të zgjohet nga emocione të forta.

"Një histori nga Bodrumi", çdo të shtunë dhe të diel, ora 20:00 në 3Plus


Parashikimet e episodeve

EPISODI 49-50-51

20-10-2018

EPISODI 49-50-51

Gozde vendos të braktisë Evrenin. Ky i fundit i tregon Susë për marrëdh&e...

më shumë

EPISODI 47-48

20-10-2018

EPISODI 47-48

Alara e kalon natën në shtëpinë e Uzajit. Ateshi dëbon Evrenin nga sht&eu...

më shumë

EPISODI 44-45-46

13-10-2018

EPISODI 44-45-46

Alara vendos të hakmerret ndaj Asllësë. Gozde ia shet Gonençit aksionet e ho...

më shumë

EPISODI 42-43

13-10-2018

EPISODI 42-43

Cila do të jetë surpriza që Kelebeku i bën Susë? Jëlldëzi djeg ...

më shumë

EPISODI 39-40-41

06-10-2018

EPISODI 39-40-41

Ozaji fotografon gjithë ditarin e Asllës. Ateshi dhe Asllë kanë një plan ...

më shumë

EPISODI 37-38

06-10-2018

EPISODI 37-38

Tetoja e Farjallasë sëmuret krejt papritur. Kush do ta ndihmojë atë? Ateshi dh...

më shumë

EPISODI 34-35-36

29-09-2018

EPISODI 34-35-36

Asllë do të takohet me Ateshin, por a do të guxojë ajo  t’i tregoj&...

më shumë

EPISODI 32-33

29-09-2018

EPISODI 32-33

Asllë është në kontakt të vazhdueshëm me Ateshin. Të dy ndiejn&...

më shumë

EPISODI 29-30-31

22-09-2018

EPISODI 29-30-31

Gozde e mban ende sekret lidhjen që ka me bashkëshortin e Jëlldëzit. Asllë...

më shumë

EPISODI 27-28

22-09-2018

EPISODI 27-28

Gozde nuk u beson fjalëve të Evrenit dhe vendos të verifikojë gjithçka ...

më shumë

EPISODI 25-26

14-09-2018

EPISODI 25-26

I ati i Alarës kundërshton sërish lidhjen e së bijës me Ateshin pa u kush...

më shumë

EPISODI 23-24

14-09-2018

EPISODI 23-24

Alara ka një surprizë të bukur për Ateshin. Cili është hapi i radh&e...

më shumë

EPISODI 21-22

08-09-2018

EPISODI 21-22

Uzaji po kurdis në bashkëpunim me Evrenin dhe Xhahidin. Por, Uzaji, i cili e kuptoi q&eu...

më shumë

EPISODI 19-20

07-09-2018

EPISODI 19-20

Lokali në plazh do të hapet, ndërkohë që Evreni s’do të jetoj&...

më shumë

EPISODI 17-18

01-09-2018

EPISODI 17-18

Ateshi me Asllënë dhe Kelebeku me Sunë duket se janë afruar edhe më tep&eum...

më shumë

EPISODI 15-16

01-09-2018

EPISODI 15-16

Ateshi i mbush mendjen xhaxha Hajdarit për të shfrytëzuar vendin buzë detit. Evr...

më shumë

EPISODI 13-14

23-08-2018

EPISODI 13-14

Alara arrin të hyjë në provimin e universitetit. Gjendja në familjen Ergyven &...

më shumë

EPISODI 11-12

23-08-2018

EPISODI 11-12

Alara kthehet në Bodrum.Ateshi dhe Kelebeku po përgatiten për konkursin e notit.Evr...

më shumë
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Video


Gossip

Aktoren e serialit 'Një histori nga Bodr…

11-10-2018

Aktoren e serialit 'Një histori nga Bodrumi' e kap paniku përpara paparacëve!

Serel Yereli, e cila njihet për rolin e saj në serialin "Një histori nga Bodrumi", &e... më shumë

E ftuan të sfilonte për Victoria's Secre…

06-10-2018

E ftuan të sfilonte për Victoria's Secret, Dilan Çiçek Deniz tregon çfarë ndodhi...

Dilan Çicek Deniz, aktorja e njohur nga seriali "Një histori nga Bodrumi", e ka filluar ... më shumë

Nga kjo fundjavë do të shihni më shumë e…

22-09-2018

Nga kjo fundjavë do të shihni më shumë episode nga «Një histori nga Bodrumi»

"Një histori nga Bodrumi" është seriali që shoqëron çdo fundjav&eu... më shumë

Nga seriali 'Një histori nga Bodrumi', D…

04-09-2018

Nga seriali 'Një histori nga Bodrumi', Dilan Cicek Deniz një ëngjëll i Victoria's Secret?

Dilan Cicek Deniz është bërë e njohur për publikun në serialin "Nj&eum... më shumë

Kelebek nga «Histori nga Bodrumi» e kem…

23-08-2018

 Kelebek nga «Histori nga Bodrumi» e kemi ndjekur edhe në këto seriale

Hilmi Cem İntepe ka lindur më 19 maj 1992 në Turqi. Ndryshe nga ç’mund ta men... më shumë

Aktorja turke shumë pranë të qënurit nj…

23-08-2018

 Aktorja turke shumë pranë të qënurit një modele e Victoria's Secret

Dilan Cicek Deniz është një nga aktoret që ka shkëlqyer në serialin ... më shumë

Të dashuruar por kur flasin për paratë, …

22-08-2018

Të dashuruar por kur flasin për paratë, çifti ka gjetur një zgjidhje të pazakontë

Kjo verë duket se ka qenë tepër e bukur për çiftin e njohur turk. Pushime... më shumë

Nga një familje e thjeshtë në «Miss Univ…

18-08-2018

Nga një familje e thjeshtë në «Miss Universe» e më pas në «Një histori nga Bodrumi», të pathënat e Dilan Cicek Deniz

Ka lindur më 28 Shkurt 1995 në Sivas të Turqisë. Ajo vjen nga një familje e... më shumë

Gara e bukurisë mes Amine Gulse dhe Dila…

15-08-2018

Gara e bukurisë mes Amine Gulse dhe Dilan Cicek Deniz

Sot, janë dy aktore të njohura dhe shumë të dashura për publikun por prez... më shumë

Jo më 'Një histori nga Bodrumi' por 'Das…

13-08-2018

Jo më 'Një histori nga Bodrumi' por 'Dashuri nga Bodrumi', pushimet romantike të Dilan Cicek Deniz

Dilan Cicek Deniz u bë e njohur për publikun shqiptar si protagonistja e serialit ... më shumë

Pushime si në përralla, Dilan Cicek Deni…

09-08-2018

Pushime si në përralla, Dilan Cicek Deniz dhe Furkan Andic në Disneyland

Vazhdojnë pushimet për Dilan Cicek Deniz dhe Furkan Andic. Pas Hollywood, destinacioni i... më shumë

Xhan nga «Nusja nga Stambolli» vjen në «…

06-08-2018

Xhan nga «Nusja nga Stambolli» vjen në «Një histori nga Bodrumi»!

Aktori i njohur si Xhan «Nusja nga Stambolli» vjen në «Një histori nga... më shumë

Të pathënat e protagonistëve të serialit…

04-08-2018

Të pathënat e protagonistëve të serialit «Një histori nga Bodrumi»

Vjen sot në ekranin e 3Plus “Një histori nga Bodrumi”, një serial me nj... më shumë

Çfarë fshihet pas serialit «Një histori …

04-08-2018

Çfarë fshihet pas serialit «Një histori nga Bodrumi» i cili starton sot në Tring?

Ka përfunduar mbrëmjen e së shtunës një serial i cili ka qenë nd&eum... më shumë

  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Fotogaleri

Error: No articles to display