Përshkrimi

Dy botë të ndara në dy anë të ndryshme të një rruge në një lagje buzë detit në Stamboll. Dy botë kaq pranë, por kaq larg njëra-tjetrës. Çfarë do të ndodhë kur dy të rinj nga këto botë të ndryshme bien në dashuri me njëri-tjetrin? Kemali është një nga tre fëmijët e një familjeje të shtresës së mesme që jeton në këtë lagje. Qëllimi i vetëm për ta është të sigurojnë jetesën dhe të mbijetojnë. Kemali studion në vitin e fundit për inxhinieri. Një djalë që qëndron me këmbë në tokë dhe që nuk beson te mrekullitë, sidomos te dashuria. Në momentin që Nihani bëhet pjesë e jetës së tij monotone, ai vihet në provë. Bota e tij përmbyset, gjithçka del jashtë kontrollit. Nihani është një vajzë që vjen nga pjesa e pasur e lagjes, një vajzë që nuk jeton realitetin. Fati do ta detyrojë të përfundojë gjithçka që ka lënë pezull. Kjo dramë do të na tregojë se nuk duhet t’i marrim asnjëherë gjërat për të mirëqena. Njerëzit që ne mendojmë se janë larg nesh, mund të jenë shumë të afërt. Dashuria mund të na hapë një plagë të madhe dhe nëse kjo plagë nuk shërohet, atëherë mund të shndërrohet në një dashuri të pafund.

Çdo të premte, ora 21:00, në Jolly HD.


Parashikimet e episodeve

EPISODI 227-228-229

07-07-2017

EPISODI 227-228-229

Kurth pas kurthi, intrigë pas intrige, si do të arrijë Emiri t’i shpëtoj...

më shumë

EPISODI 224-225-226

30-06-2017

EPISODI 224-225-226

Nihani është e dëshpëruar që po qëndron larg së bijës, nd&...

më shumë

EPISODI 221-222-223

23-06-2017

EPISODI 221-222-223

Nata e parë e martesës për Nihanin dhe Kemalin do të jetë e mrekullueshme...

më shumë

EPISODI 218-219-220

16-06-2017

EPISODI 218-219-220

Asunë do ta kthejnë sërish në psikiatri, por këtë herë nën...

më shumë

EPISODI 215-216-217

09-06-2017

EPISODI 215-216-217

Ditë të bukura po vijnë për Kemalin dhe Nihanin, që do të festojn&eu...

më shumë

EPISODI 212-213-214

02-06-2017

EPISODI 212-213-214

Gjakrat ndizen në shtëpinë e Emirit, sidomos kur ky i fundit dëbon jashtë...

më shumë

EPISODI 209-210-211

26-05-2017

EPISODI 209-210-211

Gjykata merr vendimin për të dënuar me burg Galip Kozxhuogllunë, por kë d...

më shumë

EPISODI 206-207-208

19-05-2017

EPISODI 206-207-208

Kush do ta shpëtojë Kemalin nga flakët që po përpijnë shtëpin&e...

më shumë

EPISODI 203-204-205

12-05-2017

EPISODI 203-204-205

Kë ka ardhur të arrestojë policia në shtëpinë e Kemalit? Cili do t&e...

më shumë

EPISODI 200-201-202

05-05-2017

EPISODI 200-201-202

Tarëku do të kërcënojë me armë Emirin, por a do ta çojë ...

më shumë

EPISODI 197-198-199

28-04-2017

EPISODI 197-198-199

Kemali dhe komisarja bëjnë çmos për të zbuluar nëse Asuja ishte vi...

më shumë

EPISODI 194-195-196

21-04-2017

EPISODI 194-195-196

Pas përballjes fizike me Emirin, Kemalin do ta marrin në makinë larot e Emirit p&eu...

më shumë

EPISODI 191-192-193

14-04-2017

EPISODI 191-192-193

Në shtëpinë e Kemalit vjen policia, e cila është sinjalizuar për nj&...

më shumë

EPISODI 188-189-190

07-04-2017

EPISODI 188-189-190

Çfarë do të bëjë Tarëku pasi të shtjerë në dorë...

më shumë

EPISODI 185-186-187

31-03-2017

EPISODI 185-186-187

E tronditur nga ajo që ka ndodhur, Nihani përpiqet t’i kërkojë falje Kem...

më shumë

EPISODI 182-183-184

24-03-2017

EPISODI 182-183-184

Më në fund, Nihani do të përballet me vrasësen e vërtetë të...

më shumë

EPISODI 179-180-181

17-03-2017

EPISODI 179-180-181

E dëshpëruar, Zejnepja merr një vendim tragjik për jetën e saj. A do t&eu...

më shumë

EPISODI 176-177-178

10-03-2017

EPISODI 176-177-178

Nihani dhe Kemali nuk gjejnë personin apo përgjigjen që prisnin, sepse Emiri do t&e...

më shumë
 • 1
 • 2
 • 3
Prev Next

Video


Gossip

Shkruhet vazhdimisht për një divorc të m…

29-12-2018

Shkruhet vazhdimisht për një divorc të mundshëm, Neslihan dhe Kadir i mbyllin gojën të gjithëve!

Kanë qenë të shumta lajmet se çifti i njohur i aktorëve Neslihan Atagul... më shumë

Deri sa të lindë fëmija, Burak Ozçivit h…

19-12-2018

Deri sa të lindë fëmija, Burak Ozçivit heq zyrtarisht dorë nga...

Burak Ozçivit pret të bëhet baba për herë të parë vitin e ardhs... më shumë

Gizem Karaca në pritje të ëmbël?

13-12-2018

Gizem Karaca në pritje të ëmbël?

Aktorja 26 vjeçare Gizem Karaca, është përfolur këtë periudhë p... më shumë

Hazal Filiz Kucukkose, ashtu si të gjith…

07-12-2018

Hazal Filiz Kucukkose, ashtu si të gjithë ju, e ka marrë malli për...

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund", ka po të njejtën dëshirë si të gjith... më shumë

Mbani shënim: Neslihan Atagul tregon sek…

06-12-2018

Mbani shënim: Neslihan Atagul tregon sekret e bukurisë së saj

E talentuar dhe shumë e bukur, Neslihan Atagul është një ndër aktoret m&e... më shumë

Neslihan Atagul detyrohet të marrë masa …

04-12-2018

Neslihan Atagul detyrohet të marrë masa të rrepta sigurie!

Aktoria e njohur ka udhëtuar drejt Azerbaixhanit, për të asistuar në një ce... më shumë

Çfarë e lidh Neslihan Atagul me autizmin…

28-11-2018

Çfarë e lidh Neslihan Atagul me autizmin? Një arsye më shumë për ta dashur atë!

Aktorja e njohur Neslihan Atagul së fundmi ka bërë një veprim që ka lë... më shumë

Skandalet që nuk mund të harrohen, nga a…

21-11-2018

Skandalet që nuk mund të harrohen, nga aktorja e «Dashuri e pafund»!

Bëhet fjalë për aktoren Gizem Karaca të cilën e kemi njohur në telen... më shumë

Burak Ozcivit i bën dhuratën marramendës…

16-11-2018

Burak Ozcivit i bën dhuratën marramendëse Fahriyes...

Çifti i njohur, siç e dini tashmë, janë në pritje të fëmij&eu... më shumë

Çfarë ndodhi me Gizem pasi u dëbua nga h…

15-11-2018

Çfarë ndodhi me Gizem pasi u dëbua nga hoteli?

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund", u bë kryefjala e portaleve turke ditën e djeshme, p... më shumë

Abuzoi me alkool-in, Gizem Karaca dëbohe…

14-11-2018

Abuzoi me alkool-in, Gizem Karaca dëbohet nga hoteli!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund", Gizem Karaca, ka patur një mbrëmje jo aq të ... më shumë

«7 milion arsye për të qenë e lumtur»: J…

14-11-2018

«7 milion arsye për të qenë e lumtur»: Ja çfarë po feston Neslihan!

Aktorja e njohur e serialit "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul, ka arritur të ketë plot 7... më shumë

Burak Ozçivit nuk kursehet aspak: Shpenz…

12-11-2018

Burak Ozçivit nuk kursehet aspak: Shpenzimet marramendëse për bebin sapo kanë filluar!

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen pritet të bëhen prindër për herë t&e... më shumë

Neslihan Atagul sapo na zbukuroi ditën m…

07-11-2018

Neslihan Atagul sapo na zbukuroi ditën me postimin plot dashuri!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund" dhe bashkëshorti i saj Kadir Dogulu, kanë lën&e... më shumë

Mosmarrëveshje mes Burak dhe Fahriye për…

02-11-2018

Mosmarrëveshje mes Burak dhe Fahriye për vendin e lindjës së fëmijës, përse aktorja nuk preferon Turqinë?

Aktorët e njohur të "Trumcaku" do të bëhen prindër për herë t&e... më shumë

Çfarë ndodh me tatuazhin e Neslihan kush…

20-10-2018

Çfarë ndodh me tatuazhin e Neslihan kushtuar Kadir nëse ata ndahen? Atagul përgjigjet!

Neslihan Atagul dhe Kenan Dogulu janë një cift shumë harmonik me njeri tjetrin dhe ... më shumë

Vogëlushja e «Dashuri e pafund» kërcen m…

16-10-2018

Vogëlushja e «Dashuri e pafund» kërcen me këngën shqip me të cilën jemi rritur të gjithë

"Macja le të lahet prap do të thahet..." na ka shoqëruar gjatë fëmijë... më shumë

Hazal Filiz Kuçukkose i përgjigjet akuza…

11-10-2018

Hazal Filiz Kuçukkose i përgjigjet akuzave për operacione plastike!

Aktorja e serialit "Dashuri e pafund" është komentuar shpesh së fundmi nëp&eum... më shumë

Burak Ozcivit kthehet në shpresën e vetm…

08-10-2018

Burak Ozcivit kthehet në shpresën e vetme të fanses që po luftonte me jetën!

Aktori i njohur turk Burak Ozcivit së fundmi është kthyer në kryefjalën e... më shumë

Fahriye Evcen i ndalon Burak Ozcivit të …

02-10-2018

Fahriye Evcen i ndalon Burak Ozcivit të përdorë... parfum!

Çifti i cili janë martuar vitin e kaluar dhe janë në pritje të fëmij... më shumë

Nuk do e besoni se me kë e krahasojmë Bu…

01-10-2018

Nuk do e besoni se me kë e krahasojmë Burak Ozcivit tani që zgjati flokët

Burak Ozcivit është në ndryshim të pamjes së tij për shkak të n... më shumë

Oferta e çmendur për Burak Ozçivit: Hote…

25-09-2018

Oferta e çmendur për Burak Ozçivit: Hoteli në Katar kërkon emrin e tij!

Aktori i njohur turk së shpejti do të jetë imazhi i një hoteli të ri i cili... më shumë

Neslihan Atagul vjen në juri, ja ku do t…

22-09-2018

Neslihan Atagul vjen në juri, ja ku do ta shihni

Neslihan Atagul do të jetë pjesë e jurisë në edicionin e 25-të t&eum... më shumë

Xhelozia e Fahriye po kthehet në problem…

22-09-2018

Xhelozia e Fahriye po kthehet në problem për Burak: Modelja flet sërish për episodin e pakëndshëm!

Modelja iraniane Mahlagha Jaberi, i është rikthyer situatës së pakëndshme q... më shumë

Neslihan Atagul shpjegon tatuazhin e shu…

20-09-2018

Neslihan Atagul shpjegon tatuazhin e shumëpërfolur

Ylli i serialit "Dashuri e pafund" ka dhënë një intervistë për Hurriyet. ... më shumë

«I dua qeskat poshtë syve të mi»; Neslih…

18-09-2018

«I dua qeskat poshtë syve të mi»; Neslihan i përgjigjet gazetares dhe shumë pyetjeve të tjera ngacmuese

Ylli i serialit "Dashuri e pafund" ka dhënë një intervistë për Hurriyet. ... më shumë

Burak Ozcivit tashmë me flokë të gjata, …

13-09-2018

Burak Ozcivit tashmë me flokë të gjata, por ç'mendon Fahriye për pamjen e tij të re?

Aktori Burak Ozcivit ka ndryshuar pamjen e tij për projektin e radhës. Ai i ka zgjatur f... më shumë

Burak Ozcivit ndryshon look për rolin e …

10-09-2018

Burak Ozcivit ndryshon look për rolin e ri, ja si duhet aktori me flokë të gjata

Aktori i njohur Burak Ozcivit do të vijë së shpejti me një serial historik. Ai... më shumë

Neslihan Atagul nuk ka limit: tashmë bëh…

06-09-2018

Neslihan Atagul nuk ka limit: tashmë bëhet edhe ...

Aktorja e njohur Neslihan Atagul po njeh suksese të njëpasnjëshme. Roli i saj si Ni... më shumë

Burak Ozcivit i kthehet përsëri serialev…

03-09-2018

Burak Ozcivit i kthehet përsëri serialeve historikë, ja cili është roli i tij i ri

Burak Ozcivit do të kthehet në ekran me një serial histrorik. Ai do të interpr... më shumë

Neslihan Atagul flet për bashkëshortin e…

03-09-2018

Neslihan Atagul flet për bashkëshortin e saj: Ja pse rashë në dashuri me të!

Aktorja Neslihan Atagul ka folur për Instyle magazine. Ajo ka treguar më shumë p&eu... më shumë

Pushimet aspak luksoze të Nihan nga «Das…

27-08-2018

Pushimet aspak luksoze të Nihan nga «Dashuri e pafund: Ja çfarë preferon aktorja dhe bashkëshorti i saj

  Në një intervistë për Instyle magazine, ndër të tjera, Nesliha... më shumë

Neslihan Atagul 26 vjeç, urimi i bukur i…

22-08-2018

Neslihan Atagul 26 vjeç, urimi i bukur i bashkëshortit të saj dhe surpriza e mrekullueshme e fansave

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Neslihan Atagul ka mbushur 26 vjeç më 20 gusht... më shumë

Ky është shqetësimi më i madh i Fahriye …

13-08-2018

Ky është shqetësimi më i madh i Fahriye Evcen...

Pak kohë më parë, babai i aktores së njohur u diagnostikua me kancer në sto... më shumë

U shkrua se ishte i sëmurë dhe nuk e kën…

07-08-2018

U shkrua se ishte i sëmurë dhe nuk e kënaqte asgjë, Burak Ozcivit ka një shpjegim!

Lajmi se Burak Ozcivit vuante nga sindroma burnout u përhap me shpejtësi. (Lexo ketu) Si... më shumë

Pasojat e famës: Burak Ozcivit rregullis…

04-08-2018

Pasojat e famës: Burak Ozcivit rregullisht tek psikologu, gjendja e tij mendore tepër e rënduar

Burak Ozcivit është prekur nga burnout syndrome. Kjo sindromë është nj&eu... më shumë

Fansat e Fahriye Evcen ndahen në dy 'kam…

26-07-2018

Fansat e Fahriye Evcen ndahen në dy 'kampe': Si duket më bukur aktorja?

Fahriye Evcen ka qenë një nga të parat që ka shpërndarë fotografi pa m... më shumë

Burak Ozcivit gjen sozinë dhe ne nuk mun…

26-07-2018

Burak Ozcivit gjen sozinë dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur se kaq!

Është bërë tashmë diçka normale që personazhet e njohur të... më shumë

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu, zyrtar…

23-07-2018

Neslihan Atagul dhe Kadir Dogulu, zyrtarisht me pushime!

Ndryshe nga personazhet e tjerë të njohur të cilët po kalojnë pushimet n&eu... më shumë

Aktorja e 'Dashuri e pafund' tregon të v…

20-07-2018

Aktorja e 'Dashuri e pafund' tregon të vërtetën mbi operacionet plastike!

Gizem Karaca, aktorja bukuroshe e serialit "Dashuri e pafund", ka folur rreth operacioneve plastike... më shumë

Edhe aktori Kaan Urgancioglu dhe e dashu…

11-07-2018

Edhe aktori Kaan Urgancioglu dhe e dashura e tij nisin pushimet

Aktori i njohur i "Dashuri e pafund", Kaan Urgancioglu ka nisur pushimet me të dashurën ... më shumë

Burak Ozcivit kthehet papritur nga pushi…

07-07-2018

Burak Ozcivit kthehet papritur nga pushimet, lajme të këqija në familjen e ti

Aktori Burak Ozcivit ishte duke shijuar së bashku me bashkëshorten e tij Fahriye Evcen, ... më shumë

Një trup i bukur kërkon sakrifica , ja ç…

29-06-2018

Një trup i bukur kërkon sakrifica , ja çfarë bën për të qenë në formë aktorja e «Dashuri e pafund»

Aktorja e njohur e «Dashuri e pafund» ka dalluar gjithnjë si një vajzë ... më shumë

A akuzua për trafikim droge, ç'po ndodh …

28-06-2018

A akuzua për trafikim droge, ç'po ndodh me aktoren Gizem Karaca?

  Në fakt, duhet të jeni të qetë pasi Gizem është shumë m... më shumë

Shteti fqinj me Shqipërinë kërkon ta bëj…

23-06-2018

Shteti fqinj me Shqipërinë kërkon ta bëjë Burak Ozcivit shtetas të vet

Fansat e Burak Ozcivit janë kudo por mesa duket ata të Malit të Zi janë më... më shumë

Divorci ndikon në karrierën e Hazal Fili…

18-06-2018

Divorci ndikon në karrierën e Hazal Filiz Kucukkose

Aktorja e njohur e "Dashuri e pafund", Hazal Filiz Kucukkose i dha fund martesës së saj ... më shumë

Edhe pse në gjendje të keqe financiare, …

16-06-2018

Edhe pse në gjendje të keqe financiare, Burak Ozcivit vazhdon të shpenzojë para për…

Aktori Burak Ozcivit edhe pse për momentin nuk ka zbuluar ndonjë angazhim të ri n&e... më shumë

Pamja e Burak Ozcivit shqetëson fansat, …

09-06-2018

Pamja e Burak Ozcivit shqetëson fansat, pse ka ndryshuar kaq shumë aktori i njohur?

Burak Ozcivit, aktori i njohur i "Dashuri e pafund" ka shqetësuar fansat sipas të cil&eu... më shumë

Nihan merr dedikimin e bukur nga shoqja …

08-06-2018

Nihan merr dedikimin e bukur nga shoqja e ngushtë, një stiliste shqiptare!

Neslihan Atagul është aktorja turke e cila është bërë e njohur pë... më shumë

Nisin pushimet për Kaan Urgancioglu dhe …

05-06-2018

Nisin pushimet për Kaan Urgancioglu dhe të dashurën e tij

  Aktori Kaan Urgancioglu, i njohur nga seriali "Dashuri e pafund", ka nisur pushimet së... më shumë

U përfolën për një ndarje: Neslihan flet…

02-06-2018

U përfolën për një ndarje: Neslihan flet për bashkëshortin!

Aktorja turke që njihet për rolin e saj si Nihan nga seriali “Dashuri e Pafund&rdquo... më shumë

Fansat sllovenë të çmendur për Burak Ozc…

01-06-2018

Fansat sllovenë të çmendur për Burak Ozcivit, ndërhyn policia

Aktori i njohur Burak Ozcivit ka qenë i pranishën në Slloveni por duket se situata ... më shumë

Gizem Karaca: «Do ju vërtetoj pafajësinë…

30-05-2018

Gizem Karaca: «Do ju vërtetoj pafajësinë time»

E njohur si komisarja nga "Dashuri e pafund", Gizem Karaca rrezikon heqjen e lirisë për ... më shumë

Burak dhe Fahriye për ndihmë tek psikolo…

29-05-2018

Burak dhe Fahriye për ndihmë tek psikologët, ja çfarë kanë thënë sot dy aktorët

Sipas lajmeve në shtypin turk, martesa e dy protagonistëve të "Lovebird-Trumcaku" i... më shumë

Krizë në martesën e Burak Ozcivit dhe Fa…

28-05-2018

Krizë në martesën e Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen: çifti kërkon ndihmën e psikologëve

Teksa fama bëhet gjithnjë e më e madhe, të jesh diskret për jetën pr... më shumë

Aktori i «Dashuri e pafund» nis një aven…

26-05-2018

Aktori i «Dashuri e pafund» nis një aventurë të re dashurie

Kerem Alışık është një aktor i njohur në Turqi por në vendin tonë t&... më shumë

Arven Beren, vogëlushja nga «Dashuri e p…

24-05-2018

Arven Beren, vogëlushja nga «Dashuri e pafund», një personazh që të gjithë e duan

Seriali "Dashuri e pafund" mbetet një ndër më të dashurit për publikun. S... më shumë

Sportistja amerikane komenton në një fot…

24-05-2018

Sportistja amerikane komenton në një foto të Burak Ozcivit por bëhet lajm në Turqi

Ka qenë një koment nga sportistja amerikane Sapna Vyas por është shndërru... më shumë

Flet për herë të parë Gizem Karaca: «Asg…

24-05-2018

Flet për herë të parë Gizem Karaca: «Asgjë nuk është në favorin tim...»

Aktorja e njohur Gizem Karaca është akuzuar për trafikim droge dhe rrezikon burgimi... më shumë

Burak Ozcivit humbet plot 10 kilogramë, …

23-05-2018

Burak Ozcivit humbet plot 10 kilogramë, çfarë po ndodh me aktorin?

Aktori i njohur Burak Ozcivit ka humbur 10 kg nga pesha e tij. Nga ana shëndetsore nuk ka asg... më shumë

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Prev Next

Fotogaleri

Nihan dhe Kemal

15-04-2016

Nihan dhe Kemal

... më shumë

Nihan

15-04-2016

Nihan

... më shumë

Kemal

15-04-2016

Kemal

... më shumë